Z każdym dniem na rynku transferowym League of Legends robi się coraz ciekawiej. Ameryka jest także jednym z regionów, który bierzemy często pod lupę, a w tym konkretnym przypadku chodzi o Tristana "PowerOfEvila" Schrage'a, który ogłosił dzisiaj koniec swojej przygody z Counter Logic Gaming.

Zawodnik nie podał szczegółów dotyczących odejścia z drużyny. W dość krótkim i mało wylewnym poście zawodnika na Twitterze możemy przeczytać wzmiankę o tym, że od dziś jest on wolnym zawodnikiem. Można więc przypuszczać, że amerykańska organizacja nie przedłużyła z zawodnikiem kontraktu, który wygaśnie już jutro. Tristan był związany z CLG od listopada 2018 roku.

PowerOfEvil nadal pozostaje bardzo ciekawym zawodnikiem, jeżeli chodzi o wzmocnienie na środkowej alei. Niemiec najbardziej jest znany z okresu występów w Unicorns of Love czy Misfits Gaming, z którym dotarł do ćwierćfinału Worldsów 2017. Wtedy to też odbył się jeden z najbardziej zaciętych pojedynków w historii Mistrzostw Świata, gdzie SK Telecom T1 z trudem pokonało europejską drużynę wynikiem 3:2. Była to zarazem jego ostatnia przygoda z tą prestiżową imprezą, gdyż po transferze do Ameryki nie udało mu się na niej pojawić, ani w barwach Optic Gaming, ani też w Counter Logic Gaming.

Więcej o pozostałych transferach w tym sezonie można przeczytać, klikając w banner.