fot. ESL/Adam Łakomy

Virtus.pro spadnie czy utrzyma się w ESL MP? Wiele zależy od… CLEANTmixu

Rusza siódmy i jednocześnie ostatni tydzień etapu ligowego ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w CS:GO. Na ten moment pewne swojego losu jest tylko Izako Boars, które nie ma już szans na grę w play-offach. Dziś natomiast z marzeniami o fazie pucharowej może pożegnać się też Virtus.pro.

Co ciekawe, podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego we wtorek wcale nie będą grać, ale wpływ na ich sytuację będą miały wydarzenia w spotkaniach innych. Najwięcej zależeć tutaj będzie od CLEANTmixu, przed którym aż cztery pojedynki BO1 – najpierw przeciwko x-komowi AGO, a potem Actinie PACT. Matematyka jest w tym wypadku bezlitosna, bo CLEANTOWI i AGO wystarczą dwa, zaś PACTOWI jeden punkt, by zapewnić sobie miejsce w czołowej szóstce i powalczyć o wyjazd na katowickie finały w ćwierćfinałach. Tym samym wówczas w fazie pucharowej nie zobaczylibyśmy Virtusów, dla któych byłoby to ogromne rozczarowanie, wszak latem sięgali oni po wicemistrzostwo. Tak czy inaczej, dziś powinniśmy otrzymać odpowiedzi na przynajmniej część pytań związanych z końcowym kształtem tabeli ESL MP.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

19 listopada
19:00 x-kom AGO vs CLEANTmix Nuke
20:00 CLEANTmix vs x-kom AGO Train
21:00 CLEANTmix vs Actina PACT Nuke
22:00 Actina PACT vs CLEANTmix Mirage

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w Counter-Strike: Global Offensive zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy wszystkich uczestników finałów ESL Pro League Season 10

Za nami ostatni mecz drugiej fazy grupowej ESL Pro League Season 10. A oznacza to ni mniej, ni więcej, że znamy już pełną listę szesnastu drużyn, któr...