STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

Rusza CS:GO Asia Championships 2019, na stole pół miliona dolarów

Nie macie jeszcze dość międzynarodowych turniejów CS:GO z wysoką pulą nagród? Mamy zatem dobrą informację, bo już w środę nad ranem polskiego czasu rusza CS:GO Asia Championships 2019, czyli impreza, podczas której do wygrania będzie aż pół miliona dolarów.

Nic dziwnego więc, że do gry o tak dużą stawkę stanęło kilku przedstawicieli ścisłej światowej czołówki, w tym także Evil Geniuses, które jeszcze do niedawna przewodziło rankingowi HLTV. Tarik „tarik” Celik i spółka bez wątpienia uchodzić będą zresztą za jednego z kandydatów do końcowego triumfu, chociaż na ten zęby ostrzy sobie także kilka innych formacji. W tym miejscu warto wspomnieć m.in. o G2 Esports, które od czasu niedawnych zmian kadrowych nie ustabilizowało jeszcze swojej formy, ale prezentuje okazjonalne przebłyski. Ponadto do Szanghaju przybyły również MIBR, mousesports czy też wicemistrzowie ostatniego Majora z AVANGAR. Ci ostatni mogą być zresztą szczególnie zmotywowani, bo od czasu wrześniowego BLAST Pro Series Moscow 2019 nie odnieśli żadnego znaczącego sukcesu.

Środowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 listopada

Grupa A

04:00 G2 Esports vs TYLOO BO3
07:00 Evil Geniuses vs MIBR BO3

Grupa B

10:00 ENCE vs ViCi Gaming BO3
13:00 AVANGAR vs mousesports BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Po więcej informacji na temat CS:GO Asia Championships 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO z kompletem punktów w ESL MP. CLEANTmix wciąż niepewny utrzymania

Łatwo, szybko i przyjemnie – x-kom AGO nie dało szans CLEANTmixowi w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019 i zgarnęło komplet punktów, wskakując tym sa...