STS
fot. Riot Games/Michał Konkol

Haru również żegna się z SK Telecom T1

W przeciągu ostatnich godzin w szeregach SK Telecom T1 doszło do kilku istotnych zmian. Z najbardziej utytułowaną drużyną w historii League of Legends pożegnali się Cho „Mata” Se-hyeong, Kim „Crazy” Jae-hee oraz Kim „Fly” Sang-chul. To jednak nie koniec modyfikacji w SKT – we wtorek koreańska organizacja poinformowała o definitywnym rozstaniu ze swoim dotychczasowym dżunglerem, Kangiem „Haru” Min-seungiem.

Kontrakt Koreańczyka zakończył się w nocy z poniedziałek na wtorek i strony nie doszły do porozumienia w sprawie jego przedłużenia. W ten sposób dobiegła końca roczna przygoda Haru w SKT, podczas której wystąpił on na Summoner’s Rift łącznie… cztery razy, czyli mniej niż na ubiegłorocznych Worlds, kiedy to reprezentował barwy Gen.G. Na chwilę obecną nie wiadomo, gdzie powędruje były zawodnik takich drużyn, jak CJ Entus czy Samsung GALAXY.

Pozostaje również pytanie, czy na pozycji dżunglera pozostanie Kim „Clid” Tae-min, czy też SK Telecom T1 będzie musiało znaleźć jego następcę. Umowa 20-latka również dobiegła końca, ale organizacja wciąż walczy o jego przedłużenie. Podobnie sprawa ma się z Kimem „Khanem” Dong-ha i Kimem „kkOmą” Jeong-gyunem. Więcej o sytuacji dotyczących tych dwóch zawodników oraz głównego trenera SKT przeczytacie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

CLEANTmix i PACT dzielą się punktami w ESL MP, dramatyczna sytuacja Virtus.pro

Na zakończenie wtorkowych zmagań w ESL Mistrzostwach Polski CLEANTmix oraz Actina PACT podzieliły się ze sobą punktami, zapewniając sobie już miejsce...