fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

SSONG nowym trenerem CLG?

Wiele wskazuje, że poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca CLG. A przynajmniej tak w swoim wpisie w mediach społecznościowych zasugerował Jacob Wolf z ESPN, według którego stery w amerykańskiej organizacji ma przejąć Kim „SSONG” Sang-soo.

30-latek obecny na scenie NA jest od maja 2017 roku, gdy to zatrudniono go w Immortals. Później przez niespełna rok współpracował on także z TSM-em, zaś kończący się powoli rok spędził w Echo Fox, które przy jego wsparciu awansowało do play-offów wiosennego splitu, odpadając z nich jednak po pierwszym meczu. Z kolei lato nie było już tak udane dla podopiecznych SSONGA. Ci, być może w związku z wewnętrznymi problemami w organizacji, prezentowali się bowiem bardzo słabo i rozgrywki zakończyli na ostatnim miejscu, wygrywając zaledwie cztery z osiemnastu możliwych spotkań.

Niemniej wygląda na to, że fakt ten nie zniechęcił włodarzy CLG, którzy zamierzają powierzyć Kimowi misję poprowadzenia ich zespołu w 2020 roku. Tym samym zostałby on następcą swojego rodaka, Heo „Ireana” Yeong-cheola, który na początku tego tygodnia potwierdził, iż jego umowa z dotychczasowym pracodawcą przestała już obowiązywać.

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
cvMax

Afery z udziałem Griffin ciąg dalszy. cvMax, dyrektor oraz organizacja srogo ukarani

Dokładnie miesiąc temu koreański oddział Riot Games rozpoczął śledztwo w sprawie nieprawidłowości przy transferze Seo „Kanaviego” Jin-hyeoka z Griffin...