fot. DreamHack/Alex Maxwell

Virtus.pro zaproszone na cs_summit 5!

Okazuje się, że DreamHack Open Atlanta 2019 to nie był ostatni tegoroczny międzynarodowy lan, na którym dane nam będzie zobaczyć Virtus.pro. Teraz wiemy bowiem już, że Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy pojawią się również na nadchodzącym cs_summit 5.

Dla podopiecznych rosyjskiej organizacji będzie to okazja, by w nieco lepszych humorach zakończyć ten dość przeciętny w gruncie rzeczy rok, który pełen był zarówno wzlotów, jak i bolesnych upadków. Co ważne, polska formacja to jeden z pięciu składów, które dziś otrzymały z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenia. Poza VP przepustki trafiły także w ręce m.in. MIBR-u oraz G2 Esports. Tak czy inaczej, Virtus.pro to najniżej notowany w rankingu HLTV ze znanych nam obecnie uczestników zawodów, ale warto też zaznaczyć, że nadal nieobsadzone pozostało ostatnie miejsce.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

FURIA Esports G2 Esports MIBR
mousesports Virtus.pro

cs_summit 5 odbędzie się między 12 a 15 grudnia w Los Angeles. Łączna pula nagród turnieju wyniesie 150 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Są tu fani serialu "Dom z papieru"? Rainbow Six: Siege zaprasza na specjalny event

Przenikanie się świata gamingu i innych gałęzi przemysłu rozrywkowego staje się powoli standardem. W ostatnich miesiącach z największej liczby tego ty...