STS
fot. StarLadder

Dzień przerwy dobiegł końca, wraca CS:GO Asia Championships 2019

Po zakończeniu fazy grupowej CS:GO Asia Championships 2019 zawodnicy, którzy nie odpadli jeszcze z zawodów, otrzymali dzień wolnego. Ten jednak dobiega końca, bo już o 6 nad ranem polskiego czasu na serwerze zameldują się pierwsze ekipy.

O przywilej gry w półfinale powalczy MIBR, który niespodziewanie w grupie A musiał uznać wyższość gospodarzy z TYLOO. Gabriel „FalleN” Toledo zajęli jednak drugie miejsce, dzięki czemu ich sobotnim rywalem będzie AVANGAR. Formacja z Europy Wschodniej ma za sobą trudną przeprawę, na co wpływ miał zapewne fakt, iż musiała ona grać ze zmiennikiem. Niemniej Sanjar „SANJI” Kuliev zdążył uporać się już ze wszystkimi problemami natury paszportowej i tym razem będzie gotowy do gry.

Kilka godzin później poznamy także los mousesports i Evil Geniuses. W normalnych okolicznościach oba te zespoły uchodziłyby za kandydatów do końcowego triumfu, ale teraz wiemy już, że co najwyżej jeden z nich zdoła osiągnąć ten cel. Teoretycznie większe szanse mają gracze z Ameryki Północnej, tym bardziej że ich najbliższy przeciwnik ma spore problemy z ustabilizowaniem formy. Dowodem na to niech będzie fakt, że popularne Myszy ominą m.in. EPICENTER 2019 oraz finały ECS Season 8.

Sobotni harmonogram prezentuje się następująco:

23 listopada

Ćwierćfinał

06:00 MIBR vs AVANGAR BO3
09:00 mousesports vs Evil Geniuses BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale PGL na Twitchu. Po więcej informacji na temat CS:GO Asia Championships 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dardoch

TSM prezentuje Dardocha jako swojego głównego dżunglera

Kolejne informacje dotychczas znajdujące się tylko w sferze plotek znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Tym razem mowa o dołączeniu Joshuy "Dar...