STS
fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Izako Boars podejmie ekipę starka, ALTERNATE kontynuuje walkę o ESEA MDL

Niedziela to dla wielu czas odpoczynku, ale nie dla polskich graczy, przed którymi kolejne spotkania na arenie międzynarodowej. Dziś o ważne zwycięstwa powalczą zarówno w pełni polskie Izako Boars, jak i posiadające w składzie nadwiślańskich zawodników 2115 i ALTERNATE aTTaX. 2115 vs Izako Boars 15:55 (BO3) transmisja Jako pierwsze na serwerze zameldują się popularne Dziki, […]

Niedziela to dla wielu czas odpoczynku, ale nie dla polskich graczy, przed którymi kolejne spotkania na arenie międzynarodowej. Dziś o ważne zwycięstwa powalczą zarówno w pełni polskie Izako Boars, jak i posiadające w składzie nadwiślańskich zawodników 2115 i ALTERNATE aTTaX.

2115 vs Izako Boars
15:55 (BO3)

transmisja

Jako pierwsze na serwerze zameldują się popularne Dziki, które do meczu przystępują zapewne w niezłych nastrojach. Wszak wczoraj udało im się pokonać ex-BLUEJAYS, dzięki czemu pozostały one w grze o ESEA Mountain Dew League. Tym razem jednak podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego postarają się utrzymać na powierzchni w LOOT.BET/CS Season 5, bo kolejna porażka oznaczać będzie, iż znajdą się oni na skraju eliminacji. W podobnej sytuacji jest też najbliższy rywal IB, czyli miksowe 2115, którego członkiem jest Krzysztof „stark” Lewandrowski. Poza 20-latkiem w ekipie tej znajdziemy także m.in. tak rozpoznawalnych zawodników, jak Daniel „mertz” Mertz oraz Joakim „disco doplan” Gidetun.

SJ Gaming vs ALTERNATE aTTaX
18:00 (BO3)

transmisja

Kilka godzin później do gry przystąpi też ALTERNATE aTTaX. Drużyna Mateusza „mantuu” Wilczewskiego stara się po jednym sezonie banicji powrócić do ESEA MDL, ale na razie radzi sobie ze zmiennym szczęściem. Sytuację zespołu Polaka znacznie skomplikowała porażka z Unicorns of Love, która zepchnęła go do drabinki przegranych ESEA Advanced. W niej natomiast podopieczni niemieckiej organizacji na razie radzą sobie nieźle i trzykrotnie wygrywali już 2:0. Kolejną przeszkodą na ich drodze będą Finowie z SJ Gaming, którzy w sobotę musieli uznać wyższość Wisły All in! Games Kraków w ramach LOOT.BET/CS, a ponadto mają na głowie przygotowania do DreamHack Open Winter 2019.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Katowice wzywają! Przed nami ćwierćfinały ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Aristocracy oraz Wisła All in! Games Kraków to dwie ekipy, które mogą być już pewne gry na lanowych finałach ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Nadal woln...