fot. DreamHack/Jennika Ojala

Fnatic nie zagra na EPICENTER, mousesports przejmuje miejsce Szwedów

Fnatic było jedną z czterech formacji, które otrzymały bezpośrednie zaproszenie na tegoroczne EPICENTER. Niemniej zawodnicy ze Szwecji ostatecznie nie pojawią się w Moskwie, gdyż zdecydowali się zrezygnować z udziału w imprezie.

Z oficjalnego komunikatu brytyjskiej organizacji możemy wyczytać, że za trzecią drużyną świata naprawdę intensywny sezon, stąd uznano, ze graczom należy się dłuższy odpoczynek. Fnatic czekają jeszcze dwa duże turnieje – finały Esports Championship Series Season 8 oraz najważniejsza faza dziesiątej odsłony ESL Pro League. Po ich zakończeniu Robin „flusha” Rönnquist i kompani będą mogli nieco odetchnąć oraz zregenerować swoje siły przed nachodzącym rokiem. Na decyzji skandynawskiej ekipy skorzystali świeżo upieczeni mistrzowie CS:GO Asia Championships z mousesports, którzy pod koniec października przegrali walkę o bilet na EPICENTER, jednak i tak będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w stolicy Rosji.

Pełna lista uczestników prezentuje się teraz następująco:

AVANGAR EHOME Evil Geniuses forZe
Heroic mousesports Natus Vincere Team Vitality

EPICENTER 2019 odbędzie się między 17 a 22 grudnia w Moskwie i zapewni swoim uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Roman Dvoryankin wkrótce pożegna się z Virtus.pro!

Pełniący funkcję głównego menadżera Virtus.pro od ponad trzech lat Roman Dvoryankin już niebawem pożegna się z rosyjskim klubem. Na oficjalnej stronie...