Pierwszy z pięciu środowych pojedynków rodzimych drużyn Counter-Strike: Global Offensive zaplanowano na 12:00, zaś ostatni ma wystartować o 20:30. Oznacza to, ni mniej, ni więcej, że praktycznie przez cały dzień będziemy mogli emocjonować się poczynaniami czołowych polskich zespołów.

Zaczniemy w samo południe od spotkania Aristocracy w zamkniętych europejskich eliminacjach do Qi Banja Luka 2019. Dla formacji Wiktora "TaZa" Wojtasa bedzie to pierwszy mecz w tych zmaganiach, gdyż została ona rozstawiona w półfinale. W tym jej rywalem będzie bułgarskie SKADE, czyli zespół, który raz za razem rozprawia się z zespołami CS:GO znad Wisły. Teodor "SPELLAN" Nikolov i spółka w ostatnich dniach pokonali Izako Boars, Pompa Team oraz x-kom AGO. Czy dziś los tych trzech drużyn podzieli Arcy?


>> PEŁNA LISTA DZISIEJSZYCH MECZÓW POLAKÓW W CS:GO <<


Dwie polskie formacje, a mianowicie Izako Boars i Wisła All in! Games Kraków, dziś staną również do walki w LOOT.BET Season 5. W lepszej sytuacji znajdują się Grzegorz "SZPERO" Dziamałek i jego kompani, wszak ich od awansu dzieli tylko jedno zwycięstwo – jeśli teraz pokonają Winstrike Team, to znajdą się w play-offach. Gorzej, choć nie tragicznie, jest w obozie Izako Boars. Dziki wygrały i przegrały jeden mecz, więc dzisiejszy pojedynek albo przybliży ich do promocji, albo od niej oddali. Nordavind na pewno nie będzie jednak łatwym rywalem.

W międzyczasie odbywać się będą również kolejne spotkania w zamkniętych wschodnioeuropejskich eliminacjach do World Electronic Sports Games 2019-2020, z którymi dziś pożegna się na pewno jedna polska drużyna, a może nawet dwie. Najpierw o swój dalszy byt w rozgrywkach powalczą podopieczni Pompy, których rywalem będzie ENRAGE. Prawdziwą wisienką na torcie będzie jednak starcie Wisły Kraków z Virtus.pro, którego start wyznaczono na 20:30.

Tak prezentuje się harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO na arenie międzynarodowej:

27 listopada
12:00 Aristocracy vs SKADE BO3 transmisja
15:30 Izako Boars vs Nordavind BO3 transmisja
17:30 Pompa Team vs ENRAGE BO3 transmisja
18:30 Winstrike Team vs Wisła All in! BO3 transmisja
20:30 Virtus.pro vs Wisła All in! BO3 transmisja