STS
kubYD
fot. AVEZ Esport

kubYD zmienia barwy klubowe i wraca do AVEZ

Minął ponad miesiąc, od kiedy PRIDE zaprezentowało nowy skład League of Legends. Wówczas nie było pewne, czy ta piątka będzie zakontraktowana tylko na czas nadchodzącej odsłony Polskiej Ligi Esportowej, czy też będzie ona pełniła rolę głównego składu również w przyszłym sezonie Ultraligi. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na to pytanie – do zmian w PRIDE jednak dojdzie. […]

Minął ponad miesiąc, od kiedy PRIDE zaprezentowało nowy skład League of Legends. Wówczas nie było pewne, czy ta piątka będzie zakontraktowana tylko na czas nadchodzącej odsłony Polskiej Ligi Esportowej, czy też będzie ona pełniła rolę głównego składu również w przyszłym sezonie Ultraligi. Dzisiaj poznaliśmy odpowiedź na to pytanie – do zmian w PRIDE jednak dojdzie.

Orły pożegnały dzisiaj swojego wspierającego, Jakuba „kubYDa” Grobelnego. 23-latek powróci do drużyny, której barwy reprezentował w ramach drugiego sezonu Ultraligi – AVEZ Esport. Wówczas był tylko zmiennikiem głównego supporta, Konrada „Grk-a” Górniaka, ale miał okazję zagrać w głównym składzie w związku z oczekującą Grk-a operacją. Gdy jednak ten wrócił do pierwszego składu, kubYD został przeniesiony ponownie na ławkę, a później wspomógł Together Esports w walce o miejsce w czołowych polskich rozgrywkach LoL-a, jednak musiał uznać broniącej swojego miejsca Wisły Płock.

Co natomiast ze wspomnianym Grk-iem, który z AVEZ wystąpił również podczas ostatniej edycji PLE? Według informacji, które udało nam się zdobyć, Górniak przymierza się do zawieszenia swojej kariery na pewien czas. Jakie są powody tej decyzji oraz jak długo będzie trwała nieobecność Grk-a – tego na chwilę obecną nie wiadomo, ale wielce prawdopodobne, że w najbliższym czasie sam zawodnik przekaże więcej informacji na ten temat.

Aby być na bieżąco z najświeższymi informacjami transferowymi na scenie League of Legends, śledźcie poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny Ninja w Dignitas? GeT_RiGhT może dołączyć do byłych kolegów!

Pod koniec września Ninjas in Pyjamas rozstali się z jedną ze swoich legend CS:GO, Christopherem "GeT_RiGhTem" Alesundem. Społeczność mogła zadawać so...