fot. ESL/Adam Łakomy

Zaproszenia na DH Open Sevilla rozdane. Jedno z nich trafiło do Illuminar Gaming!

Gracze CS:GO Illuminar Gaming z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę w dwóch ostatnich miesiącach tego roku. Nie tak dawno temu ekscytowaliśmy się meczami iHG w ramach DreamHack Open Atlanta, a w miniony weekend Oskar „oskarish” Stenborowski i spółka wywalczyli sobie awans na finały lanowe ESL Mistrzostw Polski. Dzisiaj natomiast poznaliśmy kolejny turniej, na którym pojawi się Illuminar – będzie nim DH Open Sevilla.

Organizatorzy zmagań w Hiszpanii ujawnili dzisiaj pełną listę uczestników zawodów, a na niej możemy również znaleźć w pełni polski zespół. Oprócz niego do Sewilli pojadą również między innymi North, CR4ZY oraz GODSENT – wszystkie wymienione formacje otrzymały bezpośrednie zaproszenie, podobnie jak iHG. Stawkę dopełnią BIG oraz Movistar Riders, które z kolei musiały wywalczyć sobie miejsce na drodze odpowiednio europejskich i iberyjskich kwalifikacji.

Tak prezentuje się pełna lista uczestników DreamHack Open Sevilla:

BIG CR4ZY ex-Tricked Gambit Youngsters
GODSENT Illuminar Gaming Movistar Riders North

Dla Illuminar będzie to okazja do poprawy swojego bilansu z Atlanty, gdzie nie udało mu się awansować do play-offów turnieju. Formacja Pawła „innocenta” Mocka, mimo udanego startu i wygranej ze Sprout, w kolejnych meczach nie miała już tyle szczęścia i dwa razy z rzędu musiała uznać wyższość rywali – najpierw w meczu o pierwsze miejsce w grupie lepsze okazało się Heroic, a następnie w pojedynku o być albo nie być okazję do rewanżu wykorzystało wspomniane Sprout, przekreślając szanse Polaków na awans do półfinału.

DreamHack Open Sevilla odbędzie się w dniach 13-15 grudnia. Osiem powyżej zaprezentowanych drużyn powalczy o nagrody z puli 100 000 dolarów. Zwycięzca zgarnie połowę tej kwoty.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znów zagramy za darmo w Overwatch!

Chociaż święta zaczną się dopiero za miesiąc, to Blizzard już teraz postanowił dać mały prezent swoim fanom. Osoby, które do tej pory nie miały styczn...

>