fot. Riot Games

Aż trzech Polaków zagra na tegorocznym All-Star w Las Vegas!

Podczas tegorocznego turnieju gwiazd w League of Legends, podobnie jak w poprzedniej edycji, w akcji zobaczymy nie tylko profesjonalnych zawodników, ale także najpopularniejszych influencerów z całego świata. Jak wszyscy dobrze wiemy, LoL European Championship na turnieju All-Star w Las Vegas reprezentować będą Rasmus „Caps” Winther oraz Marcin „Jankos” Jankowski, a więc zawodnicy na co dzień rywalizujący w barwach G2 Esports. Okazuje się jednak, że Jankowski nie będzie jedynym Polakiem na zawodach w Stanach Zjednoczonych.

Na All-Star Las Vegas 2019 zobaczymy bowiem aż jedenastu influencerów ze Starego Kontynentu, wśród których znaleźli się również Damian „Nervarien” Ziaja oraz Jakub „Lothar” Szygulski. Dla Nervariena i Lothara będzie to zatem pierwszy występ na turnieju gwiazd, gdzie będą mogli zmierzyć się nie tylko z profesjonalistami, ale również z najpopularniejszymi osobistościami z każdego regionu League of Legends.

Jeśli zastanawiacie się, w jakich dyscyplinach walczyć będą reprezentanci Polski, to już śpieszymy z pomocą. Podczas All-Star w Las Vegas będziemy mogli emocjonować się turniejem 1 na 1, rozgrywkami w charytatywnym turnieju Teamfight Tactics, a także meczami pokazowymi w najbardziej lubianych trybach gry, czyli Tandemie, Zabójcach oraz URF-ie. Warto w tym miejscu zaznaczyć również, że mecze na Summoner’s Rift (za wyjątkiem URF-a) będą rozgrywane na patchu 9.24, a więc z dostępem do Apheliosa, dlatego też najprawdopodobniej będziemy mieć okazję zobaczyć niedostępną jeszcze postać w rękach profesjonalistów.

Co ciekawe, oprócz Capsa i Jankosa w Las Vegas wystąpią także dwaj inni zawodowcy z LEC, którzy zostali zaproszeni do udziału przez Riot Games. Mowa tutaj o obecnie grającym we Fnatic Gabriëlu „Bwipo” Rau, a także Mihaelu „Mikyxie” Mehle. Pełną listę uczestników All-Star Las Vegas 2019 znajdziecie na oficjalnej stronie LoL Esports. Zmagania rozpoczną się już 5 grudnia i potrwają do 7 grudnia. Turniej gwiazd odbędzie się w Esports Arena w Las Vegas.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis i Liquid w półfinale ECS, dziś drugi dzień fazy grupowej

Na razie na finałach Esports Championship Series Season 8 obyło się bez niespodzianek. W efekcie Astralis i Team Liquid jako pierwsze zapewniły sobie...