fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Astralis czy Liquid? Komu mistrzostwo ECS Season 8?

W finale piątego sezonu Esports Championship Series Astralis sięgnęło po triumf po zwycięstwie nad Teamem Liquid. Od tego czasu minęło półtora roku i dziś, w meczu finałowym sezonu ósmego, formacja ze Stanów Zjednoczonych będzie miała okazję się odegrać.

Astralis vs Team Liquid
22:00 (BO3)

Niedzielny pojedynek to kolejna odsłona będącego już swoistym CS-owym klasykiem starcia Astralis z Liquid. Nie da się ukryć, że zdecydowanie częściej z tych pojedynków zwycięsko wychodzili Duńczycy, którzy w pewnym momencie byli największą zmorą Jonathana „EliGE’A” Jablonowskiego. I chociaż z czasem zaczęło się to nieznacznie zmieniać, to dziś faworyt może być tylko jeden. Chodzi tutaj oczywiście o podopiecznych Danny’ego „zonica” Sørensena, którzy ostatnio znajdują się w zdecydowanie lepszej formie niż najbliżsi rywale, a dodatkowo będą chcieli pokazać się z dobrej strony tuż przed przylotem do ojczyzny, gdzie za kilka dni odbędą się finały ESL Pro League. Tak czy inaczej, zarówno Astralis, jak i Liquid nie doznały jeszcze w Arlington goryczy porażki – za kilka godzin seria jednej z drużyn dobiegnie końca.

Mecz ten wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale FACEITA na Twitchu. Po więcej informacji na temat Esports Championship Series Season 8 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Arcane Wave wygrywa ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet w CS:GO!

Inauguracyjna edycja ESL Sprite Mistrzostw Kobiet 2019 w CS:GO dobiegła końca! Po wielu tygodniach zmagań po krajowy czempionat sięgnęło Arcane Wave,...

>