fot. ESL/Adam Łakomy

Dzień z polskimi derbami CS:GO: PACT kontra Izako, ARCY kontra AGO

Ledwo zakończyły się finały ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w Counter-Strike: Global Offensive, a czołowe polskie drużyny już wracają do rywalizacji w internecie. Dziś w akcji zobaczymy dwie formacje, które mogliśmy również oglądać na finałach ESL MP oraz dwie, którym nie udało się dostać na zawody w stolicy Górnego Śląska.

Najpierw na serwerze stawią się reprezentanci Izako Boars i Actiny PACTU. Ten bratobójczy pojedynek zadecyduje o tym, kto będzie pierwszą polską drużyną CS:GO, która pożegna się z LOOT.BET Season 5. Zespoły Macieja „luza” Bugaja, jak i Kacpra „darko” Ściery póki co zaliczyły po jednym zwycięstwie i po dwie porażki, przez co znajdują się na skraju, w związku z czym jeden z nich podzieli dziś los Nemigi Gaming i pro100, czyli formacji, których w tej edycji zmagań spod szyldu LOOT.BET już nie ma.

Starcie IB z PACTEM przy tym, co czeka nas o 21:00, można potraktować wyłącznie jako przystawkę. Wtedy bowiem w szranki staną ARCY oraz x-kom AGO. Obie formacje w ten weekend oglądaliśmy w Katowicach na finałach ESL MP, ale tylko jedna może być zadowolona z tego, jak wypadła na ów zawodach. Mowa tu o Jastrzębiach, które w półfinale pokonały właśnie zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa, a następnie uległy Illumiar Gaming w finale. Pojedynek ten można zatem nazwać nie tylko legendarnymi polskimi derbami, ale także rewanżem za półfinał ESL Mistrzostw Polski!

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO oraz linki do transmisji znajdziecie tutaj:

2 grudnia
20:00 Izako Boars vs Actina PACT BO3 transmisja
21:00 ARCY vs x-kom AGO BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 25 listopada – 1 grudnia

Za nami bardzo emocjonujący tydzień, podczas którego mogliśmy śledzić zarówno krajowe, jak i międzynarodowe rozgrywki na scenie Counter-Strike'a: Glob...