fot. ESL/Bart Oerbekke

Czy ktoś przeszkodzi Astralis w zdobyciu kolejnego trofeum?

Już we wtorkowe popołudnie wystartuje jeden z najważniejszych międzynarodowych turniejów CS:GO końcówki roku. 16 drużyn z całego świata zjedzie się bowiem do Odense, które po raz kolejny gościć będzie finały ESL Pro League. Niestety, co raczej nie dziwi obserwatorów światowego CS-a, wśród uczestników tej imprezy na próżno szukać naszych rodaków. Niemniej jednak nie oznacza to, że zabraknie emocji.

Przeddzień startu zawodów w Odense to bez wątpienia dobry moment, by przyjrzeć się temu, co na wydarzenie przygotował sponsor serwisu, STS. W ofercie polskiego bukmachera znalazło się naprawdę sporo. Przede wszystkim mamy możliwość postawienia gotówki na naszego faworyta do końcowego triumfu w EPL. Tu, co po wczorajszym zwycięstwie na finałach Esports Championship Series nie powinno nikogo dziwić, zdecydowanie przed szereg wysuwa się Astralis. Podniesienie pucharu przez Duńczyków wyceniane jest na 2,50, z kolei po dwukrotnie wyższym kursie możemy obstawić wygraną Evil Geniuses. Wśród najpoważniejszych kandydatów do zdobycia trofeum jest także Team Liquid. Powodzenie ekipy zza oceanu może pozwolić pomnożyć nasze pieniądze sześciokrotnie.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po kliknięciu na poniższy baner:


STS przygotował również szeroki wachlarz opcji na mecze otwarcia. Poza wybraniem triumfatora każdego konkretnego pojedynku mamy bowiem możliwość postawienia na nieco bardziej wyszukane wydarzenia. Jest wszakże szansa, że zarobimy pieniądze, stawiając na to, że w rundzie pistoletowej terroryści podłożą bombę – taka opcja wyceniana jest na 1,50 w każdym z meczów. Gratką dla doświadczonych graczy mogą być także oferty handicapowe. Dla przykładu wygrana Teamu Liquid z North to możliwość pomnożenia wkładu o 1,35, jednak gdy zaryzykujemy nieco i założymy, że czwarta formacja na świecie zwycięży w tym spotkaniu różnicą sześciu oczek, możemy złapać kurs 2,16.

Start pierwszych spotkań w Odense zaplanowany jest już we wtorek na godzinę 12:00. Pełny harmonogram spotkań, jak również aktualne składy drużyn można znaleźć w naszej relacji tekstowej z tego wydarzenia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dreams zagra u boku FORG1VENA. Koreańczyk oficjalnie wspierającym S04

Niemalże dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że zapowiadany od długiego czasu powrót Konstantinosa-Napoleona „FORG1VENA” Tzortziou stał się faktem...

>