fot. ESL/Damian Gątkiewicz

valde opuszcza North. Kierunek: OG?

Przygoda Valdemara „valde” Bjørna z North dobiegła końca. 24-latek, który ostatnie dwa miesiące spędził na ławce rezerwowych swojej rodzimej formacji, został wytransferowany, jednak nazwa jego przyszłego zespołu nie została jeszcze ujawniona. Jeśli jednak wierzyć plotkom, Duńczyk już niebawem ma zagrać u boku takich graczy jak Aleksi „Aleksib” Virolainen czy Nathana „NBK-” Schmitta pod skrzydłami wkraczającego na scenę CS-a OG.

valde do North trafił jeszcze w sierpniu 2017 roku prosto z innej duńskiej drużyny, Heroic. Bez wątpienia to właśnie jako reprezentant tej dobrze rozpoznawalnej w Skandynawii organizacji Bjørn poczynił największy progres. Ze swoimi byłymi już kolegami Duńczyk zagrał na trzech Majorach, ale za każdym razem nie były to wyjątkowo pamiętne występy. Z drugiej strony gracz z Europy Północnej sięgnął chociażby po triumf na DreamHack Masters Stockholm w 2018 roku oraz trzykrotnie zabrał do domu puchar za zwycięstwo w zawodach typu DreamHack Open.

Cześć wszystkim. Jak już pewnie wiecie, nadszedł dla mnie czas, by spróbować czegoś nowego i obrać nową ścieżkę w mojej karierze. Czułem w sobie, że to dobra decyzja, ale oczywiście wiąże się także z mieszanymi uczuciami, gdy zostawiasz za sobą coś, co było ogromną częścią twojego życia przez ponad dwa lata. W trakcie pobytu w North zagrałem w 35 turniejach i wzniosłem cztery puchary. Wszystko to odegrało ważną rolę w wygenerowaniu najbardziej pamiętnych momentów, jakich doświadczyłem w życiu – skomentował ten ruch sam zainteresowany.

W obecnej sytuacji skład North prezentuje się następująco:

  • Philip „aizy” Aistrup
  • Markus „Kjaerbye” Kjærbye
  • Nicklas „gade” Gade
  • Jakob „JUGi” Hansen
  • René „cajunb” Borg
  • Torbjørn „mithR” Nyborg – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HyperX wprowadza do oferty gamingową klawiaturę mechaniczną Alloy Origins Core Tenkeyless

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., ogłosił wprowadzenie nowego modelu do nagradzanej linii gamingowych klawiatur – Hyper...

>