fot. ESL/Carlton Beener

Gen.G otwiera dywizję CS:GO, w której znalazło się trzech zawodników Cloud9

Kolejna organizacja esportowa stawia swój pierwszy krok na scenie CS:GO! Na poszerzenie swojej działalności w obrębie sportów elektronicznych zdecydowało się Gen.G, które zaprezentowało dzisiaj trzon swojego składu, mającego rywalizować w tytule od Valve.

Kojarzona chociażby z League of Legends organizacja wykupiła trzech graczy, którzy do tej pory byli związani z Cloud9. Należą do nich Timothy „autimatic” Ta, Damian „daps” Steele oraz Kenneth „koosta” Suen. Najdłuższym stażem w barwach Cloud9 może pochwalić się autimatic – 23-latek dołączył do tej drużyny w sierpniu 2016 roku i odnosił się z nią liczne sukcesy na arenie międzynarodowej, wśród których zdecydowanie najcenniejszym był triumf przed własną publicznością w ramach ELEAGUE Major Boston 2018. Z kolei daps i koosta reprezentowali barwy amerykańskiej organizacji od lipca, gdy ta, niezadowolona z wyników poprzedniej piątki, postanowiła gruntownie przebudować całą dywizję.

Zaciąg z Cloud9 nie zakończył się na samych graczach, wszak za wyniki nowego składu Gen.G odpowiadał będzie Chris „Elmapuddy” Tebbit, czyli dotychczasowy asystent głównego szkoleniowca Chmurek. Nazwiska dwóch pozostałych członków sekcji organizacja ma zamiar podać do publicznej wiadomości w przeciągu kilku następnych tygodni.

Skład Gen.G prezentuje się następująco: 

  • Timothy „autimatic” Ta
  • Damian „daps” Steele
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Chris „Elmapuddy” Tebbit – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dycha opuszcza ARCY!

Takiego obrotu wydarzeń nie spodziewał się chyba nikt! Dziś z obozu ARCY dotarła do nas szokująca informacja – z drużyną zdecydował się rozstać jej na...