fot. StarLadder

BnTeT ostatnim elementem układanki Gen.G?

Do tej pory podczas budowy swojej dywizji CS:GO Gen.G Esports operowało tylko i wyłącznie w Ameryce Północnej, jednak wiele wskazuje na to, że teraz uwaga organizacji zwróciła się ku Azji. Według doniesień Jarka „DeKaya” Lewisa ostatni wakat w nowo powstałym zespole może zająć Hansel „BnTeT” Ferdinand.

Indonezyjczyk od ponad dwóch lat reprezentuje barwy TYLOO – ba, możemy powiedzieć, że jest nawet największą gwiazdą tej formacji. Razem ze swoimi kompanami 24-latek już trzykrotnie miał okazję pokazać się na turnieju najwyższej rangi, czyli Majorze, jednak w ostatnich miesiącach forma azjatyckiej piątki nie była rewelacyjna. Co prawda TYLOO dotarło aż do półfinału CS:GO Asia Championships 2019, ale rezultat ten można potraktować jako „wypadek przy pracy”. BnTeT i spółka od początku października aż trzy razy zakończyli bowiem swój udział w prestiżowych międzynarodowych rozgrywkach na ostatniej lokacie.

Jedno ze źródeł Lewisa dodaje, że włodarze Gen.G mieli już złożyć pierwsze zapytanie dotyczące Ferdinanda, którego kontrakt z obecnym pracodawcą ma wygasać przed końcem roku.

Jeśli BnTeT rzeczywiście zdecyduje się dołączyć do Gen.G, to skład tej ekipy wyglądał będzie następująco:

  • Damian „daps” Steele
  • Timothy „autimatic” Ta
  • Kenneth „koosta” Suen
  • Sam „s0m” Oh
  • Hansel „BnTeT” Ferdinand
  • Chris „Elmapuddy” Tebbit – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gilius nowym zawodnikiem Schalke 04. Leśnik powalczy o miejsce w głównym składzie

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że w walce o ostatni wakat w podstawowym składzie FC Schalke 04 pozostało trzech zawodników. Jeden z nich, Erberk „...