STS
fot. Narodowa Drużyna Esportu

Narodowa Drużyna Esportu rozpoczyna walkę w Esportowych Mistrzostwach Świata w Tekkena 7 i PES-a

Przed nami kilka emocjonujących dni – dziś o godzinie 2:00 czasu polskiego rozpoczną się 11. Esportowe Mistrzostwa Świata IESF, w których nie zabraknie również polskich akcentów. Dwóch reprezentantów Narodowej Drużyny Esportu stanie do walki w Tekkena 7 oraz eFootball PES 2020. Dzisiaj odbyło się losowanie grup, po którym poznaliśmy pierwszych rywali biało-czerwonych. Adrian „FRIZEN” Szydłowski, […]

Przed nami kilka emocjonujących dni – dziś o godzinie 2:00 czasu polskiego rozpoczną się 11. Esportowe Mistrzostwa Świata IESF, w których nie zabraknie również polskich akcentów. Dwóch reprezentantów Narodowej Drużyny Esportu stanie do walki w Tekkena 7 oraz eFootball PES 2020. Dzisiaj odbyło się losowanie grup, po którym poznaliśmy pierwszych rywali biało-czerwonych.

Adrian „FRIZEN” Szydłowski, czyli zwycięzca polskich kwalifikacji w Tekkena 7, o awans do kolejnego etapu będzie musiał powalczyć z reprezentantami Kostaryki, Tajwanu oraz Azerbejdżanu. Pierwszym rywalem będzie zawodnik z Azji Zachodniej, którego FRIZEN podejmie około 4:30. Ten mecz nie będzie jednak transmitowany, w przeciwieństwie do dwóch pozostałych – jeszcze w czwartek, o bardziej przystępnej dla polskiej widowni porze, nasz rodak zmierzy się z graczem z Tajwanu, zaś w piątek 13 grudnia około 3:00 ostatnim rywalem Szydłowskiego w fazie grupowej będzie reprezentant Kostaryki.

Jeśli zaś chodzi o eFootball PES 2020, to tam pod polskimi barwami będzie walczył Michał „MisiekLFC” Petrus. Tu sprawa wygląda nieco inaczej, bo w grupie rodzimego zawodnika znalazło się czterech innych graczy – reprezentanci Tajlandii, Tunezji, Filipin oraz Macedonii Północnej. Pierwszym rywalem MiśkaLFC będzie zawodnik z Półwyspu Indochińskiego, lecz mecz ten nie będzie transmitowany. Podobnie sprawa ma się w starciu Polski z Tunezją, ale pozostałe spotkania będziemy mogli już obejrzeć. Będą nimi pojedynek Petrusa z graczem z Filipin (zaplanowany na czwartek godzinę 13:30) oraz mecz z Macedonią Północną, który z kolei ma się odbyć w piątek o godzinie 7:00.

Tak prezentują się mecze Polaków w poszczególnych grach:

Tekken 7 eFootball PES 2020
12.12, godz. 4:30 vs 12.12, godz. 7:00 vs
12.12, godz. 9:30 vs 12.12, godz. 12:00 vs
13.12, godz. 3:00 vs 12.12, godz. 13:30 vs
13.12, godz. 7:00 vs

Pogrubione mecze będą transmitowane (na jednym z dwóch kanałów).

Transmisja z 11. Esportowych Mistrzostw Świata IESF będzie dostępna na YouTube oraz Twitchu. Nie oznacza to jednak, że możecie wybrać sobie ulubioną platformę – to znaczy, owszem, możecie, ale na każdej z nich będziecie mogli obejrzeć różne zmagania. Według wcześniej podanych informacji przez IESF Twitch będzie poświęcony głównie Docie 2 oraz zdecydowanej większości meczów PESA, zaś zmagania Tekkena będziemy mogli oglądać tylko na YouTube – za wyjątkiem meczu o 3. miejsce oraz wielkiego finału.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Virtus.pro

Virtus.pro z najmniejszymi szansami na triumf podczas cs_summit 5 według STS-u

Niebawem rozpocznie się cs_summit 5. Na lanie w Los Angeles prócz takich drużyn jak mousesports czy G2 Esports będziemy mogli obejrzeć również starcia...