fot. DreamHack/Stephanie Lindberg

MAD Lions nabywcą składu CS:GO Tricked

Jeszcze do niedawna MAD Lions kojarzone było tylko i wyłącznie z Półwyspem Iberyjskim. Hiszpańskie Lwy niedawno jednak zameldowały się na najwyższym europejskim poziomie rozgrywkowym League of Legends, a teraz wybrały się na zakupy na północ Starego Kontynentu. Organizacja ściągnęła bowiem w swoje szeregi skład CS:GO, który do niedawna bronił barw Tricked Esport.

Już kilka tygodni temu Tricked poinformowało o sprzedaży swojego zespołu nieznanemu wówczas nabywcy, który według nieoficjalnych doniesień miał wydać na transfer 300 tysięcy euro. Taka kwota nie może jednak budzić zdziwienia – Duńczycy na swoim koncie mają przecież m.in. triumf w V4 Future Sports Festival 2019 i od długiego czasu utrzymują się w szeroko rozumianej europejskiej czołówce.

Teraz czas jednak na kolejny krok na ścieżce rozwoju. W tym celu szeregi MAD Lions zasiliła nie tylko piątka skandynawskich graczy, ale również i Luis „peacemaker” Tadeu. Brazylijski szkoleniowiec w trakcie swojej kariery zwiedził już niemalże cały świat, a teraz powraca do Danii, w której dwukrotnie opiekował się już reprezentantami Heroic.

Wyjściowe zestawienie MAD Lions prezentuje się następująco:

  • Nicolai „HUNDEN” Petersen
  • Frederik „acoR” Gyldstrand
  • Rasmus „Sjuush” Beck
  • Lucas „Bubzkji” Andersen
  • Fredrik „roeJ” Jørgensen
  • Luis „peacemaker” Tadeu – trener

Nowy skład CS:GO MAD Lions zobaczymy w akcji… już dzisiaj. Lwy wezmą bowiem udział w DreamHack Open Sevilla 2019, a ich pierwszym rywalem o 15:30 będzie Gambit Youngsters. Wcześniej na plac boju wyjdzie natomiast polskie Illuminar Gaming, które o 12:30 podejmie GODSENT.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dziś pierwszy zespół pożegna się z BLAST Pro Series Global Final 2019

Przed nami drugi dzień rywalizacji w ramach BLAST Pro Series Global Final 2019. To właśnie dziś z rozgrywaną w Bahrajnie imprezą pożegna się pierwsza...