fot. DreamHack/Joao Ferreira

Play-offy DH Open Sevilla jeszcze nie dla Illuminar. Polacy bez szans w boju z MAD Lions

Niestety w Sewilli powtórzył się scenariusz z Atlanty. Po wygraniu swojego pierwszego meczu na turnieju z serii DreamHack Open Illuminar Gaming nie sprostało zadaniu w drugim pojedynku. Paweł „innocent” Mocek wraz z kompanami wyraźnie ulegli MAD Lions i wciąż nie mogą być pewni występu w fazie pucharowej hiszpańskich rozgrywek.

MAD Lions 16 : 4 Illuminar Gaming

(DH Open Sevilla – grupa B)
16 11 Vertigo 4 4
5 0

Udane natarcie na A dało Illuminar triumf w pistoletówce, ale Frederik „acoR” Gyldstrand w pojedynkę poradził sobie z dwoma Polakami w kolejnym starciu. Niepowodzenie to wyraźnie zdeprymowało naszych rodaków, którzy od tego momentu przez długi czas byli cieniami samych siebie. MAD Lions wychodziło z kolei wszystko, wobec czego zaliczka punktowa tej formacji wkrótce osiągnęła pokaźne rozmiary. Trudno w to uwierzyć, ale iHG przerwało swoją fatalną passę dopiero przy stanie 1:11! Na całe szczęście podopieczni Adriana „IMD” Piepera do przerwy nie oddali rywalom już ani jednego oczka, ale nie miało to żadnego znaczenia po zmianie stron. Skandynawska piątka zgarnęła bowiem pistoletówkę i bez najmniejszych problemów wkrótce sięgnęła po bardzo pewne zwycięstwo.

>>> ZOBACZ STATYSTYKI Z TEGO MECZU <<<

Mimo porażki Illuminar wciąż ma szansę na awans do play-offów – jutro o 20:00 w meczu o wszystko Polacy zmierzą się z lepszym z pary Gambit Youngsters/GODSENT. Po więcej informacji na temat DreamHack Open Sevilla 2019 zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Selfie wystąpi w kwalifikacjach do drugiej najważniejszej koreańskiej ligi

Prawdopodobnie jesteśmy świadkami wyjątkowego wydarzenia, w którym po raz pierwszy w historii Polak wystąpi w koreańskich rozgrywkach League of Legend...

>