fot. AVEZ Esport/Kamil Zieliński

AVEZ podpisało kontrakty ze składem CS:GO

– Dla mnie decyzja jest już w zasadzie podjęta – mówił nam pod koniec października Adam „destru” Gil, gdy zapytaliśmy go o przyszłość tymczasowo zaangażowanego składu AVEZ Esport. Wówczas mało kto spodziewał się chyba, że na oficjalne ogłoszenie podpisania kontraktów przyjdzie nam czekać aż do połowy grudnia.

Przypomnijmy, że na początku października AVEZ pożegnało dotychczasowych graczy CS:GO i krótko po tym  poinformowało, iż na czas rozgrzewkowego turnieju Polskiej Ligi Esportowej nawiązuje współpracę z zawodnikami One More Time. W Poznaniu podopieczni popularnych Ośmiornic poradzili sobie nie najgorzej, docierając do półfinału, ale potwierdzenie dłuższej współpracy nie nadchodziło. Jakby tego było mało, Olek „hades” Miskiewicz przyznał w mediach społecznościowych, iż szuka dla siebie zespołu. W tym samym czasie pozostali członkowie ekipy prowadzili testy nowego piątego zawodnika.

Finalnie jednak hades powrócił i to właśnie on znalazł się w gronie graczy, którzy związali się z organizacją pełnoprawnymi kontraktami. – Doceniamy nasz skład za ciężką pracę włożoną w rozwój drużyny i liczymy na dalsze bardzo dobre występy – napisano w oficjalnym oświadczeniu. Niemniej trudno być zaskoczonym takim rozwojem sytuacji, tym bardziej że nowe nabytki AVEZ dopiero co zajęły trzecie miejsce w siódmym  sezonie Polskiej Ligi Esportowej, ogrywając po drodze Actinę PACT, Wisłę All in! Games Kraków oraz Giants Gaming.

Skład AVEZ Esport prezentuje się następująco:

  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Kamil „KEi” Pietkun
  • Kacper „Kylar” Walunkiewicz
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Olek „hades” Miskiewicz
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Liquid zagra z Astralis w finale BLAST Pro Series Global Final 2019

Team Liquid to druga obok Astralis formacja, która zapewniła sobie miejsce w finałowym meczu BLAST Pro Series Global Final 2019. Zespół z Ameryki Półn...