STS
fot. Pompa Team

Pompa Team żegna dwóch graczy i rozpoczyna budowę nowego składu CS:GO

Na początku grudnia szeregi Pompa Teamu opuścił Piotr „P1TER” Kubiak. Okazuje się jednak, że na tym pożegnania w organizacji Szymona „IsAmU” Kasprzyka się nie kończą, bo dziś szeregi formacji CS:GO opuściło kolejnych dwóch zawodników. Tym razem padło na Bartosza „baljsa” Mikołajewicza oraz Patryka „Demho” Tomaszewskiego, którzy członkami Pompy byli od kwietnia tego roku. To właśnie wtedy wraz […]

Na początku grudnia szeregi Pompa Teamu opuścił Piotr „P1TER” Kubiak. Okazuje się jednak, że na tym pożegnania w organizacji Szymona „IsAmU” Kasprzyka się nie kończą, bo dziś szeregi formacji CS:GO opuściło kolejnych dwóch zawodników.

Tym razem padło na Bartosza „baljsa” Mikołajewicza oraz Patryka „Demho” Tomaszewskiego, którzy członkami Pompy byli od kwietnia tego roku. To właśnie wtedy wraz ze wspomnianym P1TEREM oraz dwoma innymi graczami zostali oni zaangażowani po zakończeniu trwającego kilka miesięcy projektu. Początkowo tworzyli ekipę Black, z czasem jednak zyskali miano jedynego składu CS:GO w PT. Ostatnimi czasy baljsa i Demho można było oglądać m.in. w grupie profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej, gdzie wraz z zespołem awansowali do gauntletu, odpadając jednak w jego pierwszej rundzie.

W związku z dzisiejszymi roszadami w drużynie pozostało już tylko dwóch zawodników, Łukasz „splawik” Jahns oraz Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj. Obaj występują w Pompę od dwóch miesięcy, ale teraz to na nich spoczywać będzie zadanie stworzenia nowego składu. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, kto się w nim znajdzie, chociaż sama organizacja zapewniła za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż zaprezentuje nam efekty kadrowej rewolucji jeszcze przed końcem 2019 roku.

W tej sytuacji skład Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Łukasz „splawik” Jahns
  • Mikołaj „Miki Z Afryki” Szemraj
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Liquid

LCS również w poniedziałkowy wieczór? Według doniesień Riot zmieni strukturę rozgrywek

W ostatnich dwóch latach format fazy grupowej League of Legends Championship Series (w 2018 znanych jeszcze pod nazwą NA LCS) był dość klarowny. Podcz...