STS
fot. EPICENTER

Cztery ekipy zagrożone eliminacją z EPICENTER, dziś ostatni dzień fazy grupowej

Przed nami trzeci i jednocześnie ostatni dzień fazy grupowej EPICENTER 2019. To właśnie dziś z rozgrywaną w Moskwie imprezą pożegnają się dwie ekipy – wśród zagrożonych znajdziemy m.in. uczestników ostatniego Majora z forZe oraz nowy skład Virtus.pro. Co ciekawe, te dwie formacje zmierzą się ze sobą bezpośrednio, próbując uniknąć ostatniego miejsca w grupie B. Faworytami […]

Przed nami trzeci i jednocześnie ostatni dzień fazy grupowej EPICENTER 2019. To właśnie dziś z rozgrywaną w Moskwie imprezą pożegnają się dwie ekipy – wśród zagrożonych znajdziemy m.in. uczestników ostatniego Majora z forZe oraz nowy skład Virtus.pro.

Co ciekawe, te dwie formacje zmierzą się ze sobą bezpośrednio, próbując uniknąć ostatniego miejsca w grupie B. Faworytami bezsprzecznie będą Virtusi, którzy w środę stoczyli wyrównany pojedynek z mousesports. Tego samego dnia ich rywale mierzyli się z Evil Geniuses i chociaż zespół z Ameryki Północnej musiał korzystać z pomocy zmiennika, to i tak poradził sobie z Bogdanem „xsepowerem” Chernikovem i spółką. Jeżeli to jednak Rosjanie okażą się lepsi od VP, to będą mieli okazję, by odegrać się na EG, które jest już pewne gry w ćwierćfinale zawodów i teraz walczy tylko o lepsze rozstawienie. A walczyć będzie już przy wsparciu Vincenta „Brehze’a” Cayonte’a, który poradził sobie z problemami wizowymi.

To grupa B, w grupie A natomiast nad przepaścią znalazło się m.in. Heroic. Duński skład po transferze Caspera „cadiaNa” Møllera zaczął prezentować się naprawdę dobrze, ale ostatnio opadł nieco z sił, czego efektem była m.in. dotkliwa porażka z Natus Vincere na inaugurację EPICENTER. Niemniej dziś powinno być łatwiej, bo tym razem naprzeciwko skandynawskiej piątki stanie najniżej notowany uczestnik rosyjskiej imprezy, EHOME z Chin. I dopiero ewentualna wygrana z tym rywalem otworzy przed cadiaNem i jego kolegami drzwi do powtórnego starcia z Na`Vi, którego stawką będzie także lepsze rozstawienie w ćwierćfinale.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

19 grudnia

Mecz przegranych grupy A

10:00 EHOME vs Heroic BO3

Mecz przegranych grupy B

13:00 forZe vs Virtus.pro BO3

Decydujący mecz grupy A

16:00 Natus Vincere vs EHOME/Heroic BO3

Decydujący mecz grupy B

19:00 Evil Geniuses vs forZe/Virtus.pro BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na oficjalnym kanale EPICENTER na Twitchu. Po więcej informacji na temat EPICENTER 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Karrigan

Za nami drugi dzień EPICENTER. mousesports o krok od kolejnego finału!

Drugiego dnia fazy grupowej EPICENTER 2019 byliśmy świadkami pierwszych pojedynków rozgrywanych w grupie B. W dzisiejszych meczach zarówno reprezentan...