fot. DreamHack/Alex Maxwell

Zmiany nie tylko w Polsce, ale też i za naszą zachodnią granicą. Sprout traci kolejnego gracza

Wiele wskazuje na to, że na polskiej scenie CS:GO trwają przygotowania do kolejnej szufli transferowej. Podobnie sytuacja wygląda również za naszą zachodnią granicą – w odstępie kilku dni szeregi Sprout opuściło bowiem dwóch graczy.

Jeszcze przed Bożym Narodzeniem ze swoją rodzimą organizacją pożegnał się Florian „syrsoN” Rische, który w Sprout spędził cały 2019 rok. Nieco krócej z formacją związany był natomiast Nils „k1to” Gruhne – utalentowany 21-latek wzmocnił zespół pod koniec maja po rozstaniu z Epsilon Esports. Tak czy inaczej, teraz obaj gracze nie posiadają już pracodawcy, choć przecież ostatnie wyniki lanowe niemieckiej ekipy śmiało możemy określić całkiem przyzwoitymi – Sprout wygrało zimową odsłonę ESL Meisterschaft, a nieco wcześniej dotarło do finału DreamHack Open Atlanta.

Co istotne, zarówno syrsoN, jak i k1to są obecnie łączeni z BIG, które miałoby odsunąć od podstawowego składu Owena „smooyę” Butterfielda oraz İsmailcana „XANTARESA” Dörtkardeşa. Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami Sprout na celowniku ma natomiast byłego snajpera mousesports i HellRaisers, Tomáša „oskara” Šťastnego. Wśród potencjalnych następców k1to lub syrsoNa wymienia się także Pawła „dychę” Dychę, który jakiś czas temu opuścił ARCY.

Skład Sprout prezentuje się teraz następująco:

  • Timo „Spiidi” Richter
  • Josef „faveN” Baumann
  • Denis „denis” Howell
  • Niclas „enkay J” Krumhorn – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa zaprezentowała nowy skład CS:GO

Nie minęły dwa tygodnie, a Pompa Team ponownie może pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem CS:GO. Rodzima organizacja zaprezentowała dziś bowiem...