fot. ESL/Stephanie Lieske

OKOLICIOUZ: O tym, że nie zagram już w UoL, dowiedziałem się dzień po wygranym lanie

Od kilku dni wiemy, że przygoda Michała „OKOLICIOUZA” Głowatego z Unicorns of Love najprawdopodobniej za chwilę dobiegnie końca. Dotychczas powody takiego rozwoju sytuacji nie były znane, ale teraz nieco światła na sprawę rzucił sam zainteresowany.

Przypomnijmy, że OKOLICIOUZ dołączył do UoL we wrześniu, wcześniej zaliczając kilkumiesięczny pobyt w Virtus.pro. I chociaż na pierwsze sukcesy przyszło 22-latkowi trochę poczekać, to w końcu opłaciło się to. Głowaty i jego koledzy w minionych tygodniach zapewnili sobie bowiem awans do ESEA Mountain Dew League, a potem w Dortmundzie zatriumfowali podczas lanowych finałów pierwszej dywizji 99Liga Season #13. Jak się okazuje, to właśnie dzień po tym turnieju popularny OKO dowiedział się, że prawdopodobnie był to ostatni jego występ w barwach Unicorns of Love.

Jaka więc przyszłość czeka OKOLICIOUZA? To nie jest jeszcze jasne, chociaż według funkcjonującego na Twitterze profilu polish leaks ma on w najbliższym czasie dołączyć do ad hoc gaming.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dycha: W pewnym momencie nie odczuwałem żadnej przyjemności z grania w CS-a

Koniec 2019 roku przyniósł ze sobą spore zmiany w zespole CS:GO występującym pod nazwą ARCY. Kilka dni temu formację opuścił Jacek "MINISE" Jeziak, je...