fot. Turner Sports/ELEAGUE

Trwa głosowanie na akcję CS:GO dekady. Zostało czterech kandydatów

Oficjalny profil Counter-Strike: Global Offensive na Twitterze kontynuuje plebiscyt na najlepszą akcję CS:GO ostatniej dekady. W gronie nominowanych zostały już tylko cztery zagrania, jednakże brak w tym gronie zagrywki Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego z 2016 roku, która w poprzednim etapie głosowania zgarnęła zaledwie 12,7 procent głosów.

Co więc zostało? Co ciekawe, tylko jedna akcja, która później nagrodzona została graffiti umieszczonym na mapie – mowa tutaj o podwójnym zabójstwie z AWP przy wyskoku autorstwa Marcelo „coldzery” Davida. Ponadto możemy zagłosować też na prowadzącego obecnie ace’a Vincenta „Happy’ego” Schopenhauera z Desert Eagle’a, kontrowersyjnego boosta Olofa „olofmeistera” Kajbjera oraz spektakularną obronę bombsite’u B na Inferno w wykonaniu Jake’a „Stewie2K” Yipa. Niemniej należy pamiętać, że plebiscyt trwa tylko do około godziny 20:00. Głosować można za pośrednictwem Twittera, korzystając z poniższego postu.

Poniżej prezentujemy natomiast wszystkie akcje, by niezdecydowani mogli podjąć decyzję, a wcześniej przypomnieć sobie poszczególne propozycje:

  Stewie „B” Inferno hold (ELEAGUE Major Boston 2018)


  olofmeister boost (DreamHack Winter 2014)


  Happy deagle ace (DreamHack Open London 2015)


  coldzera jumping double (MLG Major Championship Columbus 2016)

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Nowy rok – nowy felps? Brazylijczyk łączony z Teamem One

Zeszły rok nie należał do najlepszych w wykonaniu João "felpsa" Vasconcellosa. 23-latek rozczarowywał w barwach MIBR-u, wobec czego w czerwcu trafił n...