fot. ESL/Adam Łakomy

Luz oraz Patitek poza Izako Boars. Zmiany również w sekcji Fortnite’a

Raz jeszcze dywizję CS:GO Izako Boars czekają potężne zmiany. Skład drużyny dziś stopniał do zaledwie dwóch graczy oraz trenera – to efekt rozstania z Patrykiem „Patitkiem” Fabrowskim oraz Maciejem „Luzem” Bugajem.

Patitek wzmocnił organizację Piotra „izaka” Skowyrskiego niespełna dwanaście miesięcy, natomiast Luz był częścią IB od połowy lipca ubiegłego roku. Obaj gracze z pewnością nie będą jednak wspominać ostatnich miesięcy z uśmiechem na ustach. Mimo letniej przebudowy składu Dziki notowały słabe wyniki, ponosząc między innymi bolesną klęskę w fazie zasadniczej ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019. Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego przez cały sezon byli czerwoną latarnią ligowej tabeli i błyskawicznie pożegnali się z marzeniami o utrzymaniu. Morale graczy poprawiło zapewne zdobyte w Rzeszowie na początku grudnia wicemistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, ale już kilka dni później jasne było, że zespół dokona co najmniej jednej roszady. Międzynarodową przygodę w SMASH Esports rozpoczął wówczas Sebastian „NEEX” Trela.

Tym samym skład CS:GO Izako Boars obecnie prezentuje się następująco:

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener

To jednak nie koniec informacji napływających do nas z obozu IB. Watahę dziś opuścił bowiem także Patryk „macius” Gałaj, zawodnik Fortnite’a, który pod banderą Dzików wystąpił między innymi na polskiej odsłonie ESL Katowice Royale. Częścią organizacji wciąż pozostają natomiast Marcin „Arokiz” Kanecki oraz Adrian „Dju” Malczyk.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Atilla wraca na Półwysep Iberyjski – Portugalczyk ponownie graczem Vodafone Giants

Gorączka roszad transferowych na europejskiej scenie League of Legends zdaje się powoli dogasać. Nie oznacza to jednak, że wszystko jest już całkowici...