STS
fot. twitter.com/ultraliga

K1ck eSports Club nowym uczestnikiem Ultraligi! W składzie m.in. Matislaw i puki style

Nie wiadomo jeszcze kiedy wystartuje trzeci sezon Ultraligi, ale już teraz pewne jest, że na liście uczestników dojdzie do kolejnej zmiany. Po wejściu x-kom AGO, które zdecydowało się podjąć współpracę z Rogue tworząc AGO ROGUE, dołączenie do czołowych polskich rozgrywek zapowiedziało dzisiaj K1ck eSports Club, a więc jedna z czołowych portugalskich organizacji esportowych. Drużyna będzie […]

Nie wiadomo jeszcze kiedy wystartuje trzeci sezon Ultraligi, ale już teraz pewne jest, że na liście uczestników dojdzie do kolejnej zmiany. Po wejściu x-kom AGO, które zdecydowało się podjąć współpracę z Rogue tworząc AGO ROGUE, dołączenie do czołowych polskich rozgrywek zapowiedziało dzisiaj K1ck eSports Club, a więc jedna z czołowych portugalskich organizacji esportowych.

Drużyna będzie współpracowała z ESE Entertainment, czyli spółką działającą między innymi właśnie nad Wisłą, a jednym z owoców jej działalności był lipcowy mecz Rocket League pomiędzy Piastem Gliwice i FC Barceloną. Zadowolony z połączenia sił ESE i K1ck jest doradca zarządu ESE, Sev Zakrzewski. – To zaszczyt dla ESE Entertainment, móc współpracować z tak uznaną i szanowaną drużyną jak K1CK – wyznał Zakrzewski w komunikacie prasowym. Ekscytacji nie kryje również właściciel K1ck, Pedro Fernandez. – To wielki krok na drodze ku realizacji naszych planów ekspansji w Unii Europejskiej. Będziemy mieli kolejną dobrze przygotowaną drużynę grającą w profesjonalnej lidze, ze wsparciem silnego partnera – oznajmił Portugalczyk.

W składzie formacji możemy znaleźć zawodników, którzy swego czasu reprezentowali czołowe polskie drużyny, jak Illuminar Gaming czy Pompa Team. I tak na górnej alei oraz w dżungli zagrają kolejno Marcin „iBo” Lebuda i Lucjan „Shlatan” Ahmad, którzy pod banderą iHG wspólnie zdobyli tytuł ESL Mistrzów Polski w roku 2018. Pozostała trójka – Mateusz „Matislaw” Zagórski, Łukasz „Puki Style” Zygmunciak oraz Oskar „Raxxo” Bazydło – zna się między innymi ze wspólnej gry pod banderą Pompy, gdzie zdobyli chociażby brązowy medal czternastego sezonu krajowych rozgrywek spod szyldu ESL.

Skład K1ck eSports Club prezentuje się następująco:

Marcin „iBo” Lebuda
Lucjan „Shlatan” Ahmad
Mateusz „Matislaw” Zagórski
Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
Oskar „Raxxo” Bazydło

Aby być na bieżąco z najważniejszymi roszadami wśród czołowych drużyn LoL-a, polecamy śledzić poniższy artykuł:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 18. CeRq

Kolejny dzień przyniósł nam nazwisko kolejnego zawodnika, który znalazł się na przygotowanej przez serwis HLTV liście najlepszych graczy 2019 roku. Po...