STS
fot. DreamHack/Fredrik Nilsson

klaudia łączy siły z byłymi reprezentantkami Copenhagen Flames

Roszad na kobiecej scenie Counter-Strike’a ciag dalszy. Tym razem z dotychczasowym pracodawcą pożegnał się międzynarodowy skład Copenhagen Flames, który po kilku miesiącach przerwy postanowił powrócić do nazwy Assasins. Ponadto dokooptował on dwie nowe zawodniczki. Jedną z nich jest Klaudia „klaudia” Beczkiewicz, polsko-amerykańska graczka, którą w akcji mogliśmy oglądać m.in. przy okazji ubiegłorocznych Intel Challenge Katowice oraz […]

Roszad na kobiecej scenie Counter-Strike’a ciag dalszy. Tym razem z dotychczasowym pracodawcą pożegnał się międzynarodowy skład Copenhagen Flames, który po kilku miesiącach przerwy postanowił powrócić do nazwy Assasins. Ponadto dokooptował on dwie nowe zawodniczki.

Jedną z nich jest Klaudia „klaudia” Beczkiewicz, polsko-amerykańska graczka, którą w akcji mogliśmy oglądać m.in. przy okazji ubiegłorocznych Intel Challenge Katowice oraz DreamHack Showdown w Walencji. 24-latka od pewnego czasu nie była częścią żadnego zespołu i okazjonalnie wspomagała różne miksy, teraz jednak ponownie połączyła siły z Ksenią „vilgą” Klyuenkovą i Kelly „KllyVe” Verhaegen, z którymi grała już w pierwszej połowie 2019 roku. Poza nią ekipę wzmocniła również Alexandra „twenty3” Timonina, która ostatnio pełniła rolę zmienniczki w Beşiktaş Esports. Zabrakło natomiast miejsca dla Vicky „vic” Dose, której przyszłość na razie pozostaje nieznana, gdyż sama Dunka nie zdecydowała się opublikować żadnego oświadczenia.

W tej sytuacji skład Assasins prezentuje się następująco:

  • Ksenia „vilga” Kluenkova
  • Kelly „KllyVe” Verhaegen
  • Ana „ANa” Dumbravă
  • Klaudia „klaudia” Beczkiewicz
  • Alexandra „twenty3” Timonina
  • Nikolay „pNshr” Paunin – trener

Przypomnijmy, że to kolejne w ostatnich dniach rozstanie drużyny z organizacją na żeńskiej scenie CS:GO. Pierwszego dnia 2020 roku z Beşiktaşem pożegnały się Zainab „zAAz” Turkie i jej koleżanki, zaś dzień później o zakończeniu współpracy z Lazarus poinformowała drużyna Anny „Ant1ki” Ananikovej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogromne zmiany w ESEA MDL. Brak bezpośredniego awansu do ESL Pro League!

W 33. sezonie rozgrywki ESEA Mountain Dew League czeka prawdziwa rewolucja. Jak bowiem ogłoszono, MDL nie będzie już dawać bezpośredniego awansu do up...