STS
fot. Meulemans Benjamin/@benmlns

Team Heretics szuka nowych rozwiązań. Dwóch nowych zawodników w składzie

Październikowa rewolucja w szeregach Teamu Heretics nie przyniosła właściwie żadnej poprawy w grze formacji, co wreszcie spotkało się z reakcją pracodawcy. Francuskojęzyczna drużyna dokonała dziś bowiem dwóch kolejnych roszad kadrowych w obrębie dywizji CS:GO.

Wśród odsuniętych od składu graczy znaleźli się dotychczasowy kapitan David „davidp” Prins oraz ściągnięty trzy miesiące temu David „devoduvek” Dobrosavljević. Rozstanie z Davidemp jest nieco zastanawiające – na dobrą dyspozycję Belga, w przeciwieństwie do devoduveka, można było liczyć przy okazji właściwie każdego turnieju, choć jego wysiłki na niewiele się zdawały. Ekipa wszak najczęściej odbijała się od internetowych kwalifikacji do turniejów offline, choć jej największe osiągnięcie związane jest właśnie z lanem. Pod koniec listopada zespół zajął drugie miejsce na OMEN Atlantic Challenge.

W miejsce belgijsko-francuskiego duetu organizacja ściągnęła do siebie dwóch nowych zawodników. A uściślając to jednego, gdyż Jérémy „jeyN” Nguyen opuszcza ławkę rezerwowych i wraca do głównego składu po przerwie podyktowanej obowiązkami edukacyjnymi. Obok niego w piątce Heretics wylądował również Alexandre „xms” Forté, który w sierpniu 2018 roku ogłosił zakończenie profesjonalnej kariery, jednak po paru miesiącach powrócił na serwer, dołączając do Teamu LDLC.

W tej sytuacji skład Teamu Heretics prezentuje się następująco:

  • Bryan „Maka” Canda
  • Fabien „kioShiMa” Fiey
  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Jérémy „jeyN” Nguyen
  • Alexandre „xms” Forté
  • Morgan „B1GGY” Madour – trener
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 17. KRIMZ

Dotychczas dwóch przedstawicieli na przygotowanej przez serwis HLTV liście najlepszych graczy 2019 roku miało Evil Geniuses. Niemniej od dziś takim sa...