fot. ESL/Jak Howard

Zmiany w HellRaisers, scoobyxie poza zespołem

We wrześniu ubiegłego roku w szeregach HellRaisers doszło do prawdziwej rewolucji kadrowej. To właśnie wtedy ukraińska organizacja wymieniła aż trzech zawodników oraz trenera, ale teraz wiemy już, że to nie przyniosło oczekiwanej poprawy rezultatów.

W ostatnim czasie ekipa miała okazję pokazać się na zaledwie dwóch lanach, ale nie przywiozła z nich najlepszych wspomnień. Podczas 10. sezonu ESL Pro League podopieczni Alexandra „Lk-” Lemesheva wygrali zaledwie jedno z sześciu rozegranych spotkań. Z kolei przy okazji DreamHack Delhi Invitational 2019 udało im się zająć drugie miejsce, ale trzeba pamiętać, że turniej ten nie był zbyt mocno obsadzony i każdy inny rezultat niż końcowe zwycięstwo trzeba uznać za rozczarowanie. – Przez ostatnie sześć miesięcy przeszliśmy wiele zmian. Dla naszej drużyny CS:GO to nie był łatwy czas, ale to nie znaczy, że mamy rzucić ręcznik. Nie poddajemy się i nigdzie nie idziemy. Zostajemy tu, gdzie byliśmy – przyznał dyrektor generalny HR, Alex „Magician” Slabukhin.

No ale bez zmian się nie obeszło. Głową za brak progresu zapłacił Alexander „scoobyxie” Marynych, który został pozyskany we wrześniu, wcześniej spędzając pięć miesięcy w Vega Squadron. Jego następcą został natomiast Ivan „AiyvaN” Semenets – 23-letni snajper z Ukrainy, który w swoim CV ma występy m.in. dla eXplosive, Quantum Bellator Fire oraz pro100. – Jestem bardzo wdzięczny zarówno organizacji, jak i chłopakom za to, że dali mi szansę, by się pokazać. Jestem jednocześnie zmotywowany i podekscytowany, gdyż będę mógł wykorzystać energię, którą zbierałem przez ostatnie sześć miesięcy – nie krył zadowolenia nowy nabytek HellRaisers.

W tej sytuacji skład HellRaisers prezentuje się następująco:

  • Kirill „ANGE1” Karasiow
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Vadim „Flarich” Karetin
  • Igor „crush” Shevchenko
  • Ivan „AiyvaN” Semenets
  • Alexander „Lk-” Lemeshev – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Podświadomie czułem, że stoimy w miejscu". Loord opuszcza ARCY

Przebudowa składu CS:GO występującego pod nazwą ARCY trwa w najlepsze. Z drużyną dziś rozstał się Mariusz "Loord" Cybulski, który za przyczynę swojej...