fot. ESL/Adam Łakomy

sy$ka i Nati dołączają do międzynarodowego składu CS:GO

ESL Sprite Mistrzostwa Kobiet dobiegły końca już jakiś czas temu, na krajowej kobiecej scenie CS:GO doszło więc do paru roszad. Objęły one również Sylwię „sy$kę” Jędrzejczak oraz Natalię „Nati” Batog, które postanowiły spróbować swoich sił w międzynarodowym składzie.

Zarówno Jędrzejczyk, jak i Batog mogliśmy oglądać w ostatnim sezonie wspomnianych żeńskich rozgrywek spod szyldu ESL oraz Sprite’a – ta pierwsza występowała w barwach 40in90, druga natomiast reprezentowała Warriors Team. Ich drużyny nie zdołały jednak sięgnąć po mistrzowski tytuł, przegrywając w katowickich półfinałach odpowiednio z krisilarisy i Arcane Wave. Ale to już przeszłość – w najbliższym czasie obie Polki przywdziewać będą trykoty szwedzkiej organizacji FALKN.

Poza nimi miejsce w zespole znalazła także m.in. Jennie „yeahnie” Andersson, która pierwsze kroki w Counter-Strike’u stawiała jeszcze w czasach legendarnej wersji 1.6. Ponadto angaż zaproponowano jej rodaczce, Cornelii „Coco” Johansson – Szwedkę mogliśmy oglądać podczas ubiegłorocznej edycji Copenhagen Games, z którą to imprezą pożegnała się wraz ze swoim Wildfire Gaming już w pierwszej rundzie play-offów. Ostatni fotel zgarnęła natomiast pochodząca z Norwegii Lotta „Lotta” Klonteig, która może pochwalić się zdecydowanie najmniejszym doświadczeniem.

Skład FALKN prezentuje się następująco:

  • Corneliia „Coco” Johansson
  • Jennie „yeahnie” Andersson
  • Lotta „Lotta” Klonteig
  • Sylwia „sy$ka” Jędrzejczak
  • Natalia „Nati” Batog
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar ujawniło skład na trzeci sezon Ultraligi

Nieoficjalne informacje, pogłoski, czy też plotki dotyczące składu Illuminar Gaming – te nie mają już znaczenia. Jedna z czołowych polskich organizacj...