STS
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 6-12 stycznia

Za nami już drugi tydzień 2020 roku. W minionych dniach byliśmy świadkami wielu hitów transferowych na polskiej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive oraz League of Legends. Ponadto dowiedzieliśmy się o najbliższej przyszłości ex-Virtus.pro oraz mogliśmy obserwować Polaków w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020. MICHU nie zagra z pozostałymi zawodnikami ex-Virtus.pro Michał „MICHU” Müller potwierdził […]

Za nami już drugi tydzień 2020 roku. W minionych dniach byliśmy świadkami wielu hitów transferowych na polskiej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive oraz League of Legends. Ponadto dowiedzieliśmy się o najbliższej przyszłości ex-Virtus.pro oraz mogliśmy obserwować Polaków w kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020.

MICHU nie zagra z pozostałymi zawodnikami ex-Virtus.pro

Michał „MICHU” Müller potwierdził w ubiegłym tygodniu, że nie będzie już grał z zawodnikami z ex-Virtus.pro. Polak już wcześniej postanowił nie przedłużać swojej umowy z rosyjską organizacją, która wygasła wraz z rozpoczęciem nowego roku. Pozostała czwórka poinformowała zaś, że w najbliższym czasie będzie trzymać się razem.

MICHU nie będzie grać z ex-Virtus.pro

Porażka Polaków w kwalifikacjach do IEM Katowice

Gdy w zamkniętych kwalifikacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020 pojawiły się trzy polskie drużyny, fani byli pełni oczekiwań. Niestety, żadna z nich nie zdołała przejść do kolejnego etapu.

Nadzieja umarła ostatnia. IEM Katowice 2020 w CS:GO bez polskich drużyn

dycha dołącza do Sprout

Paweł „dycha” Dycha w końcu wystąpi w międzynarodowym zespole! Polak, który w ostatnim czasie pożegnał się z ARCY, znalazł zatrudnienie w Sprout.

Oficjalnie: dycha dołącza do Sprout!

MINISE nowym graczem PACTU

Po nieco ponad tygodniu od opuszczenia ARCY Jacek „MINISE” Jeziak znalazł nową organizację. Od kilku dni 25-latek związany jest z Actiną PACTEM, w którym zastąpił Szymona „Crityourface’a” Plutę.

MINISE nowym graczem Actiny PACT!

AGO ROGUE zaprezentowało czterech zawodników

Przez kilka ostatnich dni AGO ROGUE wieczorami ogłaszało kolejnych zawodników, którzy zagrają w barwach nowej organizacji w Ultralidze. Wśród nich znalazło się miejsce dla Pawła „Czekolada” Szczepanika, który wrócił na polską scenę po niemal dwuletniej przerwie.

AGO ROGUE prezentuje kolejny element układanki – Czekolad midlanerem formacji

Loord nie jest już trenerem ARCY

Mariusz „Loord” Cybulski postanowił opuścić ARCY. 32-latek uzasadnia swoją decyzję prywatnymi sprawami, które w tym momencie nie pozwalają mu się skupić na trenowaniu drużyny.

„Podświadomie czułem, że stoimy w miejscu”. Loord opuszcza ARCY

Tabasko dołącza na stałe do YDN Devils

Wojciech „Tabasko” Kruza poinformował, że podczas wiosennego splitu wystąpi w barwach YDN Devils. Nowy zespół polskiego dżunglera występuje na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Włoszech.

Słoneczna Italia nowym domem Tabasko. Polski dżungler na dłużej w YDN Devils

Erdote wystąpi w zespole z LVP SLO

Robert „Erdote” Nowak w najbliższym sezonie wystąpi w barwach Vodafone Giants. Były reprezentant devils.one w ostatnim czasie zdobył m.in. mistrzostwo Ultraligi oraz dwa razy pojawił się na EU Masters.

Z Polski do słonecznej Hiszpanii! Erdote zasila szeregi zespołu z LVP SLO


Wszystkie artykuły z tego cyklu dostępne są pod tym linkiem.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Raven pozostaje w Teamie Queso, Zwyroo żegna się z drużyną

Kolejna formacja z Hiszpanii zdecydowała się zakontraktować naszego rodaka. A ściślej mówiąc, przedłużyć mu angaż, bo Miłosz "Raven" Domagalski był ju...