fot. Riot Games

Riot planuje wydanie trzeciego zestawu TFT i premierę wersji mobilnej na marzec

W ciągu ostatnich dni Riot Games zasypuje nas informacjami co do swoich produkcji na najbliższy rok. Jak na razie amerykańskie studio podzieliło się planami dotyczącymi nie tylko samego League of Legends, ale też wszelkich projektów wokół uniwersum LoL-a, a także zapowiedzianej w październiku karcianki pt. Legends of Runeterra. Dotychczas Riot milczał w kwestii swojej innej popularnej gry, czyli Teamfight Tactics, ale dziś przerwał ciszę i ogłosił kilka kluczowych kwestii dotyczących TFT.

Jeśli już zdążyliście odczuć stagnację po pojawieniu się drugiego zestawu zatytułowanego Żywioły Powstają, to być może ucieszy Was fakt, że jesteśmy już całkiem blisko wdrożenia kolejnego setu do gry. W wideo, które pojawiło się dzisiaj na kanale LoL-a producenci TFT, Dax „Riot Lunchboy” Andrus i Stephen „Riot Mortdog” Mortimer, ogłosili, że kolejny zestaw pojawi się już w marcu, o ile nie wystąpią żadne nieprzewidziane okoliczności. Nie zdradzili dokładnie, czego możemy się w nim spodziewać, ale po wiązance bardzo „subtelnych” sugestii możemy śmiało przypuszczać, że będzie się koncentrował na popularnych skórkach z serii PROJEKT, Czarodziejek Gwiazd, Cybernetycznych oraz Odysei.

Trzeci zestaw nie jest jednak jedyną rzeczą, jaką możemy oczekiwać w marcu. Na ten miesiąc planowana jest również premiera mobilnej wersji Teamfight Tactics w wielu krajach. – Choć byliśmy pochłonięci pracami nad pecetową wersją TFT, myśleliśmy również intensywnie, w jaki sposób przenieść TFT na urządzenia mobilne tak, aby można było odnieść wrażenie, że ta wersja była przygotowana specjalnie pod tę platformę – oznajmił Andrus. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak, czy wśród wspomnianych krajów jest również Polska.

Poniżej możecie obejrzeć całe wideo, w którym projektanci Teamfight Tactics opowiadają o planach na rok 2020.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

dycha i jego koledzy w półfinale United Masters League, BIG wyeliminowane

Paweł "dycha" Dycha po raz pierwszy podczas przygody za naszą zachodnią granicą miał okazję sprawdzić się w pojedynku w formacie BO3. Sprout z Polakie...