fot. ESL/Adam Łakomy

ARCY to już przeszłość! Polski zespół rozwiązany

To koniec składu CS:GO znanego pod nazwą ARCY. Po serii pożegnań z formacją gracze wciąż będący jej częścią postanowili zamknąć cały projekt.

Rdzeń istniejącego do dzisiaj zespołu rozpoczął wspólną grę na początku 2018 roku, gdy Wiktor „TaZ” Wojtas zebrał wokół siebie graczy posiadających już niemałe międzynarodowe doświadczenie; w tym między innymi Karola „rallena” Rodowicza oraz Mikołaja „mouza” Karolewskiego. To właśnie te trio przez niemal dwa lata razem z Jackiem „MINISE” Jeziakiem oraz Mariuszem „Loordem” Cybulskim pełniącym rolę trenera próbowało wskoczyć do ścisłej światowej czołówki, niestety nieskutecznie. Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy częścią ekipy był także Paweł „dycha” Dycha, jednak on wraz z Jeziakiem i Cybulskim już jakiś czas temu opuścił zespół.

Pozostający bez wsparcia organizacji skład uzupełnili Filip „NEO” Kubski oraz Olek „hades” Miskiewicz i w takim zestawieniu biało-czerwoni bez powodzenia wzięli udział w zamkniętych eliminacjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020. Jak się okazało, była to jedna z ostatnich okazji do ujrzenia w akcji ARCY, którego gracze poszukują obecnie nowych wyzwań.

Skład ARCY prezentował się następująco:

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Filip „NEO” Kubski
  • Olek „hades” Miskiewicz (wypożyczony z AVEZ Esport)
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Karol „rallen” Rodowicz
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trymbi powalczy o mistrzostwo Niemiec. Polak dołącza do akademii SK Gaming

Wczoraj informowaliśmy o transferze Jakuba "Cinkrofa" Rokickiego do EURONICS Gaming. Były gracz devils.one nie będzie jednak jedynym polskim akcentem...