fot. ESL/Helena Kristiansson

Znamy wszystkich uczestników turnieju IEM Katowice w CS:GO

Na ponad miesiąc przed pierwszym meczem turnieju CS:GO w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020 poznaliśmy wszystkich uczestników polskiej imprezy. Jako ostatnie do stawki dołączyło Renegades, które okazało się najlepsze podczas zakończonych w czwartek oceanicznych eliminacji.

Formacja z Antypodów do gry przystąpiła z nowym zawodnikiem, tj. Jordanem „Hatzem” Bajicem, który został pozyskany zaledwie kilka dni temu. Nie przeszkodziło jej to jednak absolutnie zdominować rozgrywki. I to zdominować dosłownie, bo pierwszą mapę Renegaci stracili dopiero w meczu finałowym, wcześniej ogrywając 2:0 Airborne Esports Club, Paradox Gaming oraz ORDER. Dopiero były skład Genuine Gaming w większym stopniu postawił się podopiecznym amerykańskiej organizacji, pokonując ich na Trainie 16:14. I chociaż kolejne dwie mapy, Dust2 oraz Inferno, także miały dość wyrównany przebieg, to finalnie wynikiem 16:12 padły one łupem Chrisa „dextera”‚ Nonga i spółki.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

100 Thieves Astralis Cloud9 Evil Geniuses
FaZe Clan Fnatic G2 Esports Team Liquid
MAD Lions mousesports Natus Vincere Ninjas in Pyjamas
Renegades ViCi Gaming Virtus.pro Team Vitality

Intel Extreme Masters Katowice 2020 odbędzie się między 25 lutego a 1 marca i zapewni uczestnikom łączną pulę nagród w wysokości pół miliona dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FugLy ląduje na ławce Envy. "To nie był zespół, tylko jedna osoba podejmująca decyzje"

Rewolucja kadrowa w Teamie Envy trwa. Minionej nocy z prowadzonym przez amerykańską organizację składem CS:GO pożegnał się kolejny gracz, Jacob "FugLy...