Izako Boars kontynuuje proces odbudowy prowadzonej przez siebie męskiej sekcji CS:GO. Dziś organizacja Piotra "izaka" Skowyrskiego zaprezentowała nam nazwiska kolejnych trzech graczy, którzy w najbliższym czasie będą w ramach testów wspomagać popularne Dziki.

Przez ostatni tydzień barwy IB reprezentowali Hubert „Szejn” Światły, Wojciech „Prism” Zięba oraz Kamil „siuhy” Szkaradek. Trójka ta jako pierwsza była sprawdzana przez Izako Boars i z zespołem tym wzięła udział w otwartych eliminacjach do DreamHack Open Leipzig 2020. Pożegnała się z nimi jednak w czwartej rundzie, przegrywając 14:16 z MELBET teamem dowodzonym przez legendarnego Sergeya "starixa" Ischuka.

Teraz szansę na zaprezentowanie się otrzyma kolejna trójka. Znajdziemy w niej m.in. Łukasza "azizza" Kałkowskiego, który dał się poznać kibicom jako gracz Codewise Unicorns, a w minionych tygodniach występował w miksowym Me & the boys. Na pewien czas barwy Dzików Izaka przywdzieje też Igor „ewrzyn” Olszewski, czyli były gracz takich drużyn jak Onca Gaming oraz piratesports. Ostatni fotel przypadł natomiast w udziale najmniej znanemu z tego grona Przemkowi "pr3e'owi" Lechowiczowi, który z ekipą AKATSUKI rywalizował w dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej.

W związku z tym skład Izako Boars prezentuje się następująco:

  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Łukasz "azizz" Kałkowski – testy
  • Igor „ewrzyn” Olszewski – testy
  • Przemek "pr3e" Lechowicz – testy
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener