fot. ESL

Powrót LOGANA. Francuz dołącza do LDLC OL

Kilka dni temu dla Teamu LDLC rozpoczął się nowy okres. Francuska organizacja ogłosiła nawiązanie współpracy z Olympique Lyon, z uwagi na którą zmieniła nazwę na LDLC OL, dziś natomiast rozpoczęła proces przebudowy swojego składu CS:GO.

Pierwszym nabytkiem zespołu został Logan „LOGAN” Corti, który dotychczas związany był z Teamem Heretics. 21-letni gracz w przeszłości miał już okazję współpracować z LDLC, reprezentując barwy tej formacji między lutym 2018 a marcem 2019, sięgając z nią m.in. po triumfy w ESL Pro European Championship 2018 oraz PMU Challenge 2018. Potem kariera Cortiego mocno wyhamowała – krótko po jego przenosinach do Teamu 3DMAX organizacja ta wycofała się z Counter-Strike’a i dopiero cztery miesiące później udało mu się związać z Heretics. Niemniej w październiku tego roku wylądował na ławce rezerwowych, na której pozostawał aż do teraz.

Przypomnijmy, że kilka dni temu znany dziennikarz znad Sekwany, Guillaume „neL” Canelo, poinformował o rzekomych planach LDLC OL. Część z tych doniesień już się potwierdziła za sprawą transferu LOGANA, ale nadal pozostaje kwestia pozostałych zawodników. Jeśli wierzyć neLowi, wkrótce do 21-latka dołączyć mają także Lambert „Lambert” Prigent, Ali „hAdji” Haïnouss oraz Kilian „Gringo” Garcia. Jak już wiemy, swoje miejsce zachował natomiast ogłoszony wczoraj Christophe „SIXER” Xia. Jego losu ma jednak nie podzielić Vincent „Happy” Schopenhauer, który ma znaleźć się poza drużyną.

Skład LDLC OL prezentuje się następująco:

  • Christophe „SIXER” Xia
  • Logan „LOGAN”Corti
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2019 roku wg HLTV – 5. Magisk

Szesnasty dzień stycznia przyniósł nam nazwisko zawodnika, który zajął piąte miejsce w przygotowanym przez ekspertów HLTV rankingu najlepszych graczy...