STS
fot. twitter.com/origenbcn

Piraci z Polski i Niemiec – piratesports prezentuje nowy skład LoL-a!

Wczoraj oficjalnie poznaliśmy komplet uczestników trzeciego sezonu Ultraligi. Na tej liście pojawił się również zdobywca czwartego miejsca w drugiej edycji rozgrywek, czyli piratesports, ale przez długi czas nie znaliśmy składu tej formacji. Dziś jednak uległo to zmianie – Piraci zaprezentowali swoją wyjściową piątkę oraz głównego trenera zespołu. Na górnej alei zobaczymy Karola „Konektiva” Wojciechowskiego, który […]

Wczoraj oficjalnie poznaliśmy komplet uczestników trzeciego sezonu Ultraligi. Na tej liście pojawił się również zdobywca czwartego miejsca w drugiej edycji rozgrywek, czyli piratesports, ale przez długi czas nie znaliśmy składu tej formacji. Dziś jednak uległo to zmianie – Piraci zaprezentowali swoją wyjściową piątkę oraz głównego trenera zespołu.

Na górnej alei zobaczymy Karola „Konektiva” Wojciechowskiego, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Illuminar Gaming. Oprócz niego z iHG dołączył również były Head of Esports organizacji, Fryderyk „Veggie” Kozioł. Również w dżungli znajdziemy dawnego zawodnika Illuminar, a mowa tu o Marcinie „behavie” Pawlaku. Na środkowej alei zagra powracający z Hiszpanii Michał „Roison” Dubiel, natomiast na bocie będzie występował niemiecki duet – Tim „Keduii” Willers oraz Tarik „Sedrion” Holz. Dla drugiego z nich będzie to debiut w roli wspierającego – dotychczas występował on w roli botlanera. Dla obu natomiast przygoda w piratesports będzie pierwszą okazją do pokazania się na polskiej scenie.

Tak prezentuje się skład piratesports na trzeci sezon Ultraligi:

piratesports logo Karol „Konektiv” Wojciechowski
Marcin „behave” Pawlak
Michał „Roison” Dubiel
Tim „Keduii” Willers
Tarik „Sedrion” Holz
Fryderyk „Veggie” Kozioł

Ultraliga rozpocznie się we wtorek 28 stycznia o godzinie 17:00. Na chwilę obecną znamy oficjalne składy nie tylko piratesports, ale też m.in. AGO ROGUE, Illuminar Gaming oraz K1ck eSports Club. Ostatnia z wymienionych formacji zadebiutuje w Ultralidze razem z Diablo Chairs – zajęły one miejsca należące dotychczas do Actina PACT i Wisły Płock.

Poniżej możecie obejrzeć wideo prezentujące skład piratesports:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FUT Champions Cup Stage 3 na start. W akcji aż trzech Polaków!

Polska społeczność FIFY z utęsknieniem czekała na ten weekend – już dziś w Atlancie wystartuje przecież trzecia w tym sezonie odsłona FUT Champions Cu...