fot. ESL/Jak Howard

Trzeci dzień, trzeci zawodnik. hAdji kolejnym wzmocnieniem LDLC OL

LDLC OL coraz bliżej skompletowania nowego składu CS:GO. Francuska organizacja podtrzymała regularność w ogłaszaniu zawodników i w piątek zaprezentowała trzeciego z nich, którym okazał się Ali „hAdji” Haïnouss.

Jak to nad Sekwaną bywa, hAdji całkiem dobrze zna dwóch graczy, z którymi przyjdzie mu grać w najbliższym czasie. Prawie dwa lata temu Christophe „SIXER” Xia ustąpił 24-latkowi miejsca w głównym składzie Teamu Envy, a parę miesięcy później wystąpił z nim na Minorze przed FACEIT Major. Z kolei LOGAN towarzyszył Haïnoussowi m.in we FrenchFrogs, jednak ich drogi się rozeszły, gdy skład został zakontraktowany przez Team Heretics w lipcu tego roku. Potem najnowszy nabytek LDLC został zaproszony na testy w Windigo Gaming, aczkolwiek nigdy nie poznał ich rezultatu, wszak ukraińska organizacja na początku listopada zawiesiła esportową działalność.

Kształt składu LDLC OL powinien wyklarować się w nadchodzących dniach. Jeśli wcześniejsze doniesienia prasowe znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, dywizję uzupełnią Lambert „Lambert” Prigent oraz Kilian „Gringo” Garcia.

Skład LDLC OL prezentuje się następująco:

  • Christophe „SIXER” Xia
  • Logan „LOGAN”Corti
  • Ali „hAdji” Haïnouss
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszyły zapisy do eliminacji do ESL One Rio 2020. Zgłoś się i Ty!

Do startu pierwszego w tym roku Majora, ESL One Rio 2020, pozostały jeszcze cztery miesiące. Niemniej już dziś ruszył proces rejestracji do otwartych...