fot. ESL

LDLC OL prezentuje czwartego członka swojej sekcji CS:GO

Kolejny dzień przynosi nam nazwisko kolejnego nowego nabytku LDLC OL. Dziś oficjalnie szeregi formacji znad Sekwany zasilił Lambert „Lambert” Prigent, którego część kibiców może kojarzyć z czasów jego współpracy z akademią Teamu EnVyUs.

28-letni Francuz na serwerze może pełnić rolę zarówno prowadzącego, jak i snajpera. Mimo nie najmłodszego wieku Prigent nie miał dotychczas jednak okazji, by zaprezentować się na najważniejszych imprezach na scenie, a jego występy ograniczały się głównie do rozgrywek we Francji. Szczególnie udany w jego wykonaniu był rok 2017, gdy wraz z EnVyUs Academy dwukrotnie sięgnął po triumf w ESL Championnat National i raz w Gfinity Elite Series UK.

Od dłuższego czasu Lambert nie potrafił jednak znaleźć dla siebie miejsca na stałe. Od czasu, gdy w połowie 2018 roku rozstał się z EnVyUs, próbował swoich sił w licznych miksach, takich jak MaxiSaucisse czy też Boys in Blue, nigdzie jednak nie odniósł już większych sukcesów. Oferta z LDLC to więc dla niego okazja, by powrócić do regularnej rywalizacji u boku dobrze sobie znanych Christophe’a „SIXERA” Xia i Aliego „hAdjiego” Haïnoussa.

Skład LDLC OL prezentuje się następująco:

  • Christophe „SIXER” Xia
  • Logan „LOGAN”Corti
  • Ali „hAdji” Haïnouss
  • Lambert „Lambert” Prigent
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AVEZ blisko zamkniętych eliminacji do DH Open Anaheim, Illuminar odpada

Już tylko jedna polska drużyna pozostała w grze o przepustkę do zamkniętych eliminacji do DreamHack Open Anaheim 2020. Mowa tutaj o AVEZ Esport, które...