BLAST Premier

Moskwa miejscem wiosennych finałów BLAST Premier

Od pierwszych spotkań BLAST Premier Spring dzieli nas już tylko kilkanaście dni, niemniej już dziś poznaliśmy miejsce rozegrania lanowych finałów. Te odbędą się w Moskwie, stolicy Rosji, do której BLAST powróci po raz drugi w swojej historii.

W ubiegłym roku duńska firma zorganizowała w tym mieście już jeden z przystanków swojego cyklu BLAST Pro Series. Tym razem jednak prestiż imprezy będzie znacznie większy, bo mowa tutaj o finałowym turnieju całego wiosennego sezonu. Na miejscu pojawi się najlepsza szóstka londyńskiej fazy zasadniczej uzupełniona o dwie formacje z zawodów Showdown. W sumie daje nam to osiem zespołów , które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 750 tysięcy dolarów oraz awans na światowe finały cyklu BLAST Premier, gdzie do zdobycia będzie już 1,5 miliona dolarów.

Finały wiosennego sezonu BLAST Premier odbędą się między 19 a 21 czerwca w nieujawnionym jeszcze moskiewskim obiekcie. Będzie to jeden z dwóch finałowych turniejów w tym roku – drugi w nieznanym na ten moment miejscu podsumuje sezon jesienny.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trwają testy w Izako Boars, ostatnia trójka wchodzi do gry

Od kilku tygodni Izako Boars prowadzi poszukiwania nowych graczy, którzy pomogliby uzupełnić skład sekcji CS:GO. Dotychczas testy odbyło już sześć osó...