STS
fot. Izako Boars

Pierwsza zmiana w składzie Izako Boars Ladies

Kobiecy skład CS:GO organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego, który otrzymał nazwę Izako Boars Ladies, oficjalnie narodził się 30 września ubiegłego roku. Dziś jednak, niemal cztery miesiące później, doszło w nim do pierwszej roszady.

Z ekipą pożegnała się bowiem Paulina „pavlla” Bucholc, która pod banderą popularnych Dzików występowała m.in. w ostatniej edycji ESL Sprite Mistrzostw Kobiet. Ostatecznie jednak jej i jej koleżankom nie udało się awansować na lanowe finały w Katowicach, gdyż odpadły podczas rozgrywanych w internecie ćwierćfinałów. Co ciekawe, od razu poznaliśmy tymczasową następczynię pavlli – tą będzie Michalina „Młoda” Chudzińska, która podczas wspomnianego ESL Sprite MK reprezentowała barwy miksowego 40in90. To właśnie ona w ramach testów wesprze Izako Boars podczas ruszającego dziś CS:GO 5on5 Women’s Open 2020.

O komentarz na temat zmiany w zespole poprosiliśmy Pawła Potocznego, menadżera organizacji:

Zmiana nastąpiła z powodu problemów komunikacyjnych wewnątrz zespołu. Zależy nam na budowaniu solidnej i zgranej drużyny w każdym aspekcie gry. Paulina jest młodą i utalentowaną zawodniczką, która z pewnością jeszcze pokaże, na co ją stać. W tym momencie na jej miejsce testowana jest Młoda i najbliższe dni pokażą, czy zostanie z nami na stałe.

W tej sytuacji skład Izako Boars Ladies prezentuje się następująco:

  • Wiktoria “Wiki” Bęczkowska
  • Aleksandra “Olczix” Pawlak
  • Angelika “Angelka” Kozłowska
  • Kamila “firingirl” Kopij
  • Michalina „Młoda” Chudzińska – testy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

B Site reaguje na zamieszanie z ESL Pro League – dodatkowe pieniądze dla drużyn

Wczoraj ESL zabrało wreszcie głos na temat sytuacji ESL Pro League oraz drużyn występujących w tych rozgrywkach. Bynajmniej jednak nie oczyściło to na...