W starciu otwierającym trzeci sezon Ultraligi AGO ROGUE mierzyło się na zwycięzców poprzedniego sezonu, devils.one. Zgodnie z przewidywaniami połączone siły Rogue oraz x-kom AGO były wystarczające, by pokonać najmłodszy ultraligowy skład.

AGO ROGUE
1:0 devils.one
Color
Mordekaiser
Sinmivak
Rumble
Zanzarah
Sejuani
Bruness
Qiyana
Czekolad
Akali
Czajek
Nautilus
Woolite
Varus
Bullet
Sivir
Mystiques
Tahm Kench
Pyrka
Braum

Spotkanie rozpoczęło się nieco niemrawo – na przelanie pierwszej krwi przyszło nam bowiem czekać do dziesiątej minuty. Wtedy to Sebastian "Color" Czyżyk wykorzystał moment nieuwagi ze strony Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego i razem z Nikolaiem "Zanzarahem" Akatovem byli w stanie pokonać młodego toplanera. AGO ROGUE systematycznie powiększało swoją przewagę, zdobywając kolejne smoki i burząc przeciwne wieże. W 23. minucie gracze devils.one, widząc, że gra wymyka im się z rąk, zdecydowali się podjąć walkę o być albo nie być. Niestety, nie byli w stanie zagrozić świetnie dysponowanym zawodnikom AGO, którzy nie tylko wygrali starcie drużynowe, ale do tego zgarnęli Barona Nashora. Mając taką przewagę, pewną ręką poprowadzili grę ku końcowi, powoli nadgryzając bazę rywali i zadając decydujący cios jeszcze przed upływem pół godziny gry.

Szczególne gratulacje należą się Pawłowi "Czekoladowi" Szczepanikowi oraz Colorowi, któremu ekipa komentatorska Polsat Games przyznała tytuł MVP. Obaj dali fenomenalny pokaz umiejętności i wykorzystali potencjał swoich postaci do maksimum.

Wszystkie dzisiejsze pojedynki oglądać będzie można na Twitchu, YouTube oraz telewizji na kanałach Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat trzeciego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej: