STS
Kikis
fot. Riot Games

Nowy skład Illuminar Gaming miażdży AVEZ w Ultralidze

Jeżeli nowy skład Illuminar Gaming będzie w tym sezonie prezentować się tak, jak w meczu z AVEZ Esport, to mało kto będzie w stanie stanąć na ich drodze. W swoim pierwszym meczu w trzecim sezonie Ultraligi Mateusz „Kikis” Szkudlarek i spółka nie dali Ośmiornicom większych szans.

AVEZ Esport
0:1 Illuminar Gaming
Czaru
Viktor
MeLoNiK
Sett
Bolszak
Rek’Sai
Kikis
Elise
Bucu
Talon
niQ
Nautilus
Trenie
Miss Fortune
Unforgiven
Varus
kubYD
Leona
Jesiz
Braum

Illuminar, jak na faworyta przystało, rozpoczęło grę od wczesnej inicjatywy. Kikis do spółki z Sebastianem „niQ” Robakiem wspomogli swojego toplanera, Dawida „MeLoNiKa” Ślęczkę, w zdobyciu pierwszej krwi. To wystarczyło, żeby Sett w pełni rozwinął skrzydła. MeLoNiK bardzo sprawnie przeniósł swoją indywidualną przewagę na resztę drużyny, wielokrotnie przychodząc w sukurs swoim kolegom z innych linii. iHG stopniowo powiększało swoją przewagę, przejmując kolejne smoki, by w końcu, po świetnej walce drużynowej, pokonać Barona Nashora. Dzięki zdobytemu wzmocnieniu byli w stanie zdemolować bazę przeciwników i w 33. minucie zakończyć spotkanie.

Wszystkie dzisiejsze pojedynki oglądać będzie można na Twitchu, YouTube oraz telewizji na kanałach Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat trzeciego sezonu Ultraligi znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PRIDE z pierwszą wygraną w 3. sezonie Ultraligi po zaciętym starciu z Diablo Chairs

Drugi mecz pierwszego dnia Ultraligi obfitował w emocje. Ostatecznie, po 45 minutach zaciętego boju PRIDE zgarnęło pierwsze zwycięstwo w tym sezonie,...