fot. Hubert Grześkiewicz

Ekipa dychy przegrywa walkę o 50 tysięcy dolarów

Copenhagen Flames mistrzem United Masters League Season 2! Duńczycy, którzy bardzo dobrze prezentowali się w fazie pucharowej, dziś stanęli naprzeciwko Sprout. I chociaż ekipa Pawła „dychy” Dychy praktycznie cały czas dotrzymywała kroku rywalom, to ostatecznie okazała się od nich słabsza, przegrywając tym samym walkę o 50 tysięcy dolarów.

Sprout 1 : 2 Copenhagen Flames
Nuke 13:16 Mirage 16:12 Inferno 12:16

Od samego początku pojedynku na Nuke’u lepiej radzili sobie Duńczycy. Reprezentanci Copenhagen Flames już na starcie zdobyli trzy oczka, a później po wyrównaniu przez Sprout potroili swój dorobek punktowy. Z kolei Dycha i jego koledzy do końca połówki zgarnęli jeszcze zaledwie dwa punkty. Po zamianie stron Skandynawowie ponownie wygrali pistoletówkę. Drużyna Polaka nie zamierzała się jednak poddać i rozpoczęła kontratak, dzięki czemu w najlepszym momencie przegrywała już zaledwie o włos. Nieminej gracze z Europy Północnej w decydującym momencie wzięli się w garść i zakończyli mecz wygraną 16:13.

Podczas pierwszej części potyczki na Mirage’u walka była bardzo wyrównana. Spotkanie lepiej rozpoczęło się wprawdzie dla Sprout, lecz niebawem okazało się, że obie prezentują dość równy poziom, odbierając sobie co chwilę taką samą liczbę oczek. Sytuacja ta skończyła się wraz z połówką, kiedy Duńczycy wyszli na prowadzenie 8:7. Timo „Spiidi” Richter i spółka po stronie terrorystów bowiem prędko się rozkręcili i po chwili zatriumfowali na drugiej mapie 16:12. Warta zauważenia była forma dychy, który zdobył aż 24 eliminacje, co było najlepszym wynikiem na serwerze.

Podczas pojedynku na Inferno początkowo byliśmy świadkami dominacji Copenhagen Flames. Skandynawowie swoją niezłą passę rozpoczęli już w pierwszych rundach, kiedy praktycznie raz za razem gromili swoich rywali. Do zamiany stron drużyna Polaka zdołała wygrać zaledwie pięć oczek. Później sytuacja się nie zmieniła, a Duńczycy, wygrywając pistoletówkę i force’a, wysunęli się na solidne prowadzenie 12:6. Niebawem jednak dycha i jego koledzy odrobili pięć punktów, lecz ich comeback został przerwany przez zwycięstwo oponentów grających wyłącznie z pistoletami. Koniec końców triumf przypadł zawodnikom Copenhagen Flames, którzy mimo kolejnych prób powrotu rywali zakończyli mecz wynikiem 16:12.

Klasyfikacja końcowa play-offów UML Season 2 i podział puli nagród wygląda następująco:

1. Copenhagen Flames 50 000 $
2. Sprout 20 000 $
3-4. forZe, HAVU Gaming 10 000 $
5-8. ARCY, BIG, Hard Legion Esports, Illuminar Gaming
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

OG wreszcie z trenerem – ruggah przejmuje stery

Dwa miesiące temu OG oficjalnie pojawiło się na scenie CS:GO, angażując wówczas świeżo sformowany międzynarodowy skład. Ekipie brakowało jednak szkole...