STS
fot. Beyond the Summit/Todd Gutierrez (twitter.com/BTScsgo)

Poznaliśmy ostatniego członka nowej drużyny MICHA?

Dwa dni temu informowaliśmy o tym, że Michał „MICHU” Müller prawdopodobnie będzie kontynuować swoją karierę w Teamie Envy. Dotychczas nie znaliśmy jednak pełnego składu formacji, bo niewiadomą pozostawała obsada ostatniego wolnego miejsca. Przypomnijmy, że według naszego źródła poza MICHEM szeregi Envy zasilić mieli także Buğra „Calyx” Arkın i Nikola „LEGIJA” Ninić, ten drugi jednak w roli trenera. Jak […]

Dwa dni temu informowaliśmy o tym, że Michał „MICHU” Müller prawdopodobnie będzie kontynuować swoją karierę w Teamie Envy. Dotychczas nie znaliśmy jednak pełnego składu formacji, bo niewiadomą pozostawała obsada ostatniego wolnego miejsca.

Przypomnijmy, że według naszego źródła poza MICHEM szeregi Envy zasilić mieli także Buğra „Calyx” Arkın i Nikola „LEGIJA” Ninić, ten drugi jednak w roli trenera. Jak udało nam się ustalić, jednym z najpoważniejszych kandydatów do wzmocnienia zespołu był Edgar „MarKE” Maldonado, 21-letni Meksykanin, który od roku związany jest z eUnited, a w przeszłości współpracował także z NRG Esports. Ponadto ekipa miała też rozważać kandydaturę klubowego kolegi Maldonado, Kaleba „moose’a” Jayne’a i wiele wskazuje na to, że to właśnie jemu finalnie przyjdzie występować u boku Müllera.

Co prawda Kanadyjczyk ostatnimi czasy wspomagał jako zmiennik Team Singularity, ale drużyna ta została wczoraj rozwiązana. Z kolei sam Jayne znalazł się już w składzie, który Envy zgłosiło do gry w pierwszych otwartych eliminacjach do amerykańskiego Minora poprzedzającego ESL One Rio 2020. Gdyby do transferu faktycznie doszło, 21-latek zakończyłby swoją blisko dwuletnią przygodę z eU, wraz z którym wziął udział w kilku ostatnich sezonach ESL Pro League, a także pojawił się na kilku bardziej znaczących imprezach, takich jak Intel Extreme Masters w Chicago i Sydney. Niemniej na żadnym z tych turniejów jego zespół nie osiągnął sukcesu.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład CS:GO Teamu Envy będzie prezentować się następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Ryan „ryann” Welsh
  • Buğra „Calyx” Arkın
  • Michał „MICHU” Müller
  • Kaleb „moose” Jayne
  • Nikola „LEGIJA” Ninić – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Overwatch League reaguje na zagrożenie koronawirusem. Najbliższe mecze w Chinach odwołane

Trzeci sezon Overwatch League ma być dla ligi przełomowy. Wszak po raz pierwszy wydarzy się to, o czym osoby odpowiedzialne za rozgrywki mówiły od sam...