STS
fot.. BLAST Premier

NiP i MIBR na skraju eliminacji, dziś pierwszy zespół odpadnie z BLAST Premier Spring Series

Przed nami drugi dzień BLAST Premier Spring Series 2020. Dzień, który dla jednej z ekip będzie jednocześnie ostatnim – dziś bowiem Ninjas in Pyjamas lub MIBR pożegna się z marzeniami o bezpośrednim awansie na wiosenne finały w Moskwie.

Ninjas in Pyjamas vs MIBR
16:30 (BO3)

Zarówno Szwedzi, jak i Latynosi w piątek musieli uznać wyższość swoich rywali. Niemniej bez wątpienia lepsze wrażenie pozostawili po sobie Gabriel „FalleN” Toledo i spółka, którzy przynajmniej na pierwszej mapie potrafili mierzyć się z Teamem Liquid jak równy z równym. Z kolei NiP w najmniejszym nawet stopniu nie postawił się FaZe Clanowi i na żadnej z obu rozegranych wczoraj map nie zdobył choćby dziesięciu punktów. To wszystko pozwala domniemywać, że dziś faworytem będzie formacja z Ameryki Południowej, chociaż wiele zależeć może od tego, czy wsparciem dla swoich kolegów w końcu okaże się Ignacio „meyern” Meyer. Nie da się wszak ukryć, że jak na razie nastoletni Argentyńczyk wyraźnie zawodzi.

FaZe Clan vs Team Liquid
20:30 (BO3)

Ale żeby nie było tak smutno, są też milsze informacje. Wszystko dlatego, że poznamy pierwszy zespół, który będzie mógł już bukować na czerwiec bilety do Moskwy. Faworytem do awansu będzie oczywiście Liquid, które chętnie znowu nawiązałoby walkę z Astralis o tytuł najlepszego zespołu świata. Niemniej i FaZe ma swoje ambicje, a po bardzo słabym 2019 roku zdecydowanie ma coś do udowodnienia. Tym bardziej że to właśnie ekipa z Ameryki Północnej wyeliminowała podopiecznych Janko „YNk” Paunovicia podczas ubiegłorocznych finałów BLAST Pro Series Global, mamy tutaj więc mały podtekst połączony z chęcią zemsty. No i wywalczenia awansu.


Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można na oficjalnym kanale BLAST Premier na Twitchu. Po więcej informacji na temat BLAST Premier Spring Series 2020 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kulisy transferu MICHA do Envy. "Ma być kluczowym elementem tej układanki"

Po blisko dwóch latach spędzonych w Virtus.pro Michał "MICHU" Müller rozpoczyna nową przygodę – polski strzelec został bowiem reprezentantem Teamu Env...